Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

2000 - 2003 Frühjahrsausstellung. Kunstsalon Kovacek Wien. März 2000, März 2001, März 2002. Wien, Kunstsalon Kovacek. Rendkívül gazdag képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötések.
20357.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Diaszpóra (és) művészet. Diaspora (and) art. Szerk.: Szegő György, Faludy Judit, Götz Eszter. Kiállítási katalógus. Bp., 1997, Magyar Zsidó Múzeum. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne meghívóval is. Kiadói papírkötés.
20358.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Múzeumcafé 92. Szakralitás, vallás és örökség. Bp., 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20359.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014
20360.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
20361.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Allen Jones - Off the Wall. Hrsg. Otto Letze. Texte: Otto Letze, Marco Livingstone und Sir Norman Rosenthal. Ostfildern, 2012, Hajte Cantz. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20362.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Varga Vera: Az üveg jelentése. A 19-20. századi üvegművészet ábrázolások, allegóriák, szimbólumok tükrében. Bp., 2002, Helikon, 174+(2) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20364.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Czigány György: Zárófogadás. DEDIKÁLT! Bp., 2009, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20365.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zichy Mihály emlékkiállítás. Grafikai művek. Bp., 1952, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20366.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban,
20367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herendi Péter. (Kiállítási katalógus.) Herendi Péter fotográfus által dedikált példány. Bp., 1995, magánkiadás. Magyar, angol, német és francia nyelvű bevezetővel. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval.
20368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft