Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

20556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20557.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A múzeum. Az Offset és Játékkártya Nyomda Rt. prospektusa. 2000. 46p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
20558.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Salgó várának évszázadai. Szerk.: Feld István, Szvircsek Ferenc és Majcher Tamás. Kiállítási prospektus. Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet: Salgótarján, 2003. 8p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú
20559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Munkácsy (Mit festene ma Munkácsy?) és fejjel lefelé, jobbról balra Munkácsy (Munkácsy és kortársai) kiállítási prospektusok.Radar Európai Kortárs Művészetért Egyesület és Ráday Galéria, é.n. 12p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
20560.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gellér Katalin: Zichy Mihály. 1827-1906. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
20561.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Voll Ernst. Komischste Fotos aus der Sammlung Voller Ernst. Frankfurt am Main, 2006, Baumhaus Verlag GmbH. Vicces fekete-fehér és színes fotók gyűjteménye. Német nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötés.
20562.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Walter Gramatté. Eine Dokumentation in Bildern und Texten. Herausgegeben von Claus Pese. Stuttgart - Zürich, 1990, Belser Verlag. Nagy alakú német nyelvű kötet gazdag színes képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20563.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Vincent van Gogh. Szerk.: Meyer Schapiro. Köln, 2002, DuMont Literatur und Kunst Verlag. Gazdag színes képanyaggal, német nyelvű szöveggel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
20564.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Cuno Amiet. Szerk.: George Mauner. Zürich, 1984, Orell Füssli Verlag. Gazdag színes képanyaggal, német nyelvű szöveggel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült papír védőborítóval.
20565.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20566.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balló Ede az olajfestés nagymestereinek alkotásai után készült tanulmányainak tájékoztatója. Bp., én., Hornyánszky Viktor, 71+1 p. Kiadói papírkötés.
20567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft