Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD

Leírás:

Springer, Anton: Handbuch der Kunstgeschichte. V.: Das 19. Jahrhundert. Bearbeitet und ergänzt von Max Osborn. Leipzig, 1909, E. A. Seemann, X+484 p.+ XXVI (színes) t. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17