Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

21946.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

21947.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gyöngyösi István: Márssal társalkodó Murányi Vénus. Bp., 1909, MTA. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
21948.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21949.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ruiz Zafón, Carlos: A szél árnyéka. 2005, Palatinus. 1. magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21950.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21951.

Zsolt Béla szerk.: Fehér könyv. Írta: Bródy Sándor. Folytatja: - -. Budapest, 1945. [Globus ny.] 181 + [2] p. Közvetlenül a háború után megjelent válogatás - utalva Bródy korábbi sorozatára - politikai és kulturális szövegei elsősorban az antiszemitizmussal foglalkoznak, de Rákosi és Károlyi is szerepet kapott benne.
Papírborítóban, kissé sérült.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dúcz László: Istennek háttal. Bp., 1999, Magyar Ház. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21952.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

21953.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

21954.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Kocsis Gábor: Beszélgetések a kutyámmal. Állati egyszerű megoldások bonyolult emberi problémákra. 2021, Pannónia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21955.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Officina Képeskönyvek sorozat 17 kötete: Erdélyi városok.; Nagyvárad.; Pozsonyi séták.; Munkács.; Balaton.; A barokk Székesfehérvár.; Magyar bútorok.; stb. Bp., 1937-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban (közte sérült).
21956.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21957.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft