Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 684
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3482239
21922
515
Moldova György: Magyar atom. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp, 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 3482283
21923
515
Magyarok világünnepe. Történelmi bizonyságok az ezeréves nemzet hitvallásáról. Szerk.: Dvihally Géza, előszó: Nyisztor Zoltán. Bp., 1938, MEFHOSZ Könyvkiadó és Terjesztő Vállalat. kiadói papírkötésben, 3482294
21924
515
Szikszai Fabricius Balázs latin-magyar szójegyzéke 1590-ből Budapest, 1906. MTA. 141 + [6]p. Sajtó alá rendezte Melich János. Kiadói papírborítóval. 3482485
21925
515
Arany János: Kapcsos könyv és az Őszikék. Megjelent 2200 példányban. Bp., Akadémiai. Kiadói egészbőr kötésben, papír tokban, jó állapotban. 3482502
21926
515
Káldi János: Tavaszt-kiáltó. DEDIKÁLT! Szombathely, 1975., Vas Megye Tanácsa. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3482507
21927
515
Deák Ferencz-Adomák. Bp.,én. ,Révai, 2+157 p. Átkötött félvászon-kötés. 3483715
21928
515
Dumas, Alexander: Clémenceau története. Egy vádlott emlékiratai Emich Gusztáv, Budapest, 1867, 324 p. Kiadói vászonkötésben 3482495
21929
515
Kosztolányi Dezső: Napjaim múlása. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei X. köt. Bp., [1947], Nyugat, 257+3 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, "Magyar Egyetemi és Főiskolai Egyesületek Szövetsége" ex libris-szel. 3480447
21930
515
Bacsó Péter: A Tanú. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás! Kiadói papírkötés, lapok kissé foltosak. 3480473
21931
515
Berkesi András: Pisztrángok és nagyhalak. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3480477
21932
515
Vágó István: A fele sem igaz! DEDIKÁLT! Bp., 1984. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 3480493
21933
515
Radnóti Miklós-Vas István: Guillaume Apollinaire válogatott versei. Bp., 1940, Vajda János Társaság. Újrakötött papírkötés, benne az eredeti borító, kopottas állapotban, rajzok hiányoznak. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft