Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

Moldova György: Magyar atom. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp, 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
21922.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyarok világünnepe. Történelmi bizonyságok az ezeréves nemzet hitvallásáról. Szerk.: Dvihally Géza, előszó: Nyisztor Zoltán. Bp., 1938, MEFHOSZ Könyvkiadó és Terjesztő Vállalat. kiadói papírkötésben,
21923.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szikszai Fabricius Balázs latin-magyar szójegyzéke 1590-ből    Budapest, 1906. MTA. 141 + [6]p. Sajtó alá rendezte Melich János. Kiadói papírborítóval.
21924.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arany János: Kapcsos könyv és az Őszikék. Megjelent 2200 példányban. Bp., Akadémiai. Kiadói egészbőr kötésben, papír tokban, jó állapotban.
21925.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Káldi János: Tavaszt-kiáltó. DEDIKÁLT! Szombathely, 1975., Vas Megye Tanácsa. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21926.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Deák Ferencz-Adomák. Bp.,én. ,Révai, 2+157 p. Átkötött félvászon-kötés.
21927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dumas, Alexander: Clémenceau története. Egy vádlott emlékiratai Emich Gusztáv, Budapest, 1867, 324 p. Kiadói vászonkötésben
21928.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kosztolányi Dezső: Napjaim múlása. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei X. köt. Bp., [1947], Nyugat, 257+3 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, "Magyar Egyetemi és Főiskolai Egyesületek Szövetsége" ex libris-szel.
21929.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bacsó Péter: A Tanú. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás! Kiadói papírkötés, lapok kissé foltosak.
21930.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Berkesi András: Pisztrángok és nagyhalak. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21931.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vágó István: A fele sem igaz! DEDIKÁLT! Bp., 1984. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21932.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Radnóti Miklós-Vas István: Guillaume Apollinaire válogatott versei. Bp., 1940, Vajda János Társaság. Újrakötött papírkötés, benne az eredeti borító, kopottas állapotban, rajzok hiányoznak.
21933.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft