Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 684
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479900
21898
515
Nógrádi Gábor: PetePite. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 3480508
21899
515
Lázár István: A Nílus rózsája. DEDIKÁLT! Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas állapotban. 3480536
21900
515
Reményik Sándor: Kenyér helyett. Versek. Bp., 1932, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Első kiadás! Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban. 3480774
21901
515
Moldova György: Az Elátkozott Hivatal. A szerző, Moldova György (1934-2022) Kossuth-díjas író által dedikált példány. Bp., 1972, Magvető. Kiadói papírkötés. 3480842
21902
515
Bözödi György: Székely bánja. Tizenhét erdélyi fiatal író kiadása. Kolozsvár, [1938], Gloria-ny., 261 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t. Egészvászon-kötésben, helyenként sérült, javított lapokkal. 3481038
21903
515
Fekete Gyula: Perújrafelvétel. Bp., Szépirodalmi. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3481115
21904
515
Alexander Brody (szerk.): Kert. Alibi hat hónapra 2. Bp., [2002], Alibi. Kiadói papírkötés. 3481189
21905
515
Christie, Agatha: Poirot mester bravurja. Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, széteső állapotban. 3481649
21906
515
Földessy Gyula: Ady-tanulmányok. Ethika Könyvtár V. Bp., 1921, Ethika Tudományterjesztő és Könyvkiadó Rt. Papírkötésben, kopottas állapotban. 3481815
21907
515
Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. 3481830
21908
515
Erdős Renée: Az indiai vendég. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., (1929.), Révai. Átkötött félvászon-kötés, foltos, javított lapokkal, kissé megviselt állapotban. 3481841
21909
515
Oscar Wilde: Salome. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., 1921, Genius, 79 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft