Bözödi György: Székely bánja. Tizenhét erdélyi fiatal író kiadása. Kol... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~633/Bozodi-Gyorgy-Szekely-banja-Tizenhet-erdelyi-fiatal-iro-kiadasa-Kolozsvar-1938-Gloria-ny-~II3480842
3480842
21902
515
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,34 EUR , 5,00 USD
Leírás: Bözödi György: Székely bánja. Tizenhét erdélyi fiatal író kiadása. Kolozsvár, [1938], Gloria-ny., 261 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t. Egészvászon-kötésben, helyenként sérült, javított lapokkal.
: szr