Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 34

Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Első kiadás! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
17562.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjtötte Bevilaqua Borsody Béla, harmonizálta: Kazacsay Tibor. Bp.,1932,Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége [MEFHOSZ], 63+1 p. Kiadói papírkötés,
17563.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tari Lujza (szerk.) Pogány Péter Dalfüzér 1844: Tompa Mihály kéziratos, kottás népdalgyűjteménye   Herman Ottó Múzeum, 1988
17564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nemcsik Pál: A magyar bányamunkásság zenei élete Zeneműkiadó, 1986. 190p. Kiadói papírkötésben
17565.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ujhelyi Tiborné (összeállította): Zobor vidék népzenéje. Veszprém, é.n. Eötvös KÁroly megyei könyvtár. 69p. csak 400 pld. Kiadói papíborítóval, ráírással
17566.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hortobágyi pásztor- és betyár-nóták dallamokkal. Gyüjtötte és magyarázattal ellátta Ecsedi István. A dallamokat lejegyezte és magyarázta Bodnár Lajos. Debrecen, 1927. Méliusz.151+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban ragasztva
17567.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kerámia okarina, kopott, h: 14 cm
17568.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

ca 1910 Az 1848-49-iki szabadságharcz dalai és indulói. Litho címlapos kottafüzet 84p. Jó állapotban, kissé kopott vászonkötésben
17569.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Doromb és kereplő, jó állapotban
17570.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

ca 1890 Legkedveltebb csárdás táncok gyűjteménye. Kottafüzet dekoratív litho címlappal, egészvászon védőkötésben
17571.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Elek Béla hangszerkészítő mester gyermek tangóharmonikája, melyet lányáról, Szilviáról nevezett el, jó állapotban, egyedi darab, jelzett, 33x33 cm
17572.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zacskónyi kisméretű klf hangszer
17573.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft