Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3473290
17562
513
Music, Musical notes, Instruments
Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Első kiadás! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval. 3466136
17563
513
Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjtötte Bevilaqua Borsody Béla, harmonizálta: Kazacsay Tibor. Bp.,1932,Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége [MEFHOSZ], 63+1 p. Kiadói papírkötés, 3467594
17564
513
Tari Lujza (szerk.) Pogány Péter Dalfüzér 1844: Tompa Mihály kéziratos, kottás népdalgyűjteménye Herman Ottó Múzeum, 1988 3467664
17565
513
Nemcsik Pál: A magyar bányamunkásság zenei élete Zeneműkiadó, 1986. 190p. Kiadói papírkötésben 3467603
17566
513
Ujhelyi Tiborné (összeállította): Zobor vidék népzenéje. Veszprém, é.n. Eötvös KÁroly megyei könyvtár. 69p. csak 400 pld. Kiadói papíborítóval, ráírással 3468094
17567
513
Hortobágyi pásztor- és betyár-nóták dallamokkal. Gyüjtötte és magyarázattal ellátta Ecsedi István. A dallamokat lejegyezte és magyarázta Bodnár Lajos. Debrecen, 1927. Méliusz.151+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban ragasztva 3469019
17568
513
3200
Kerámia okarina, kopott, h: 14 cm 3467587
17569
513
ca 1910 Az 1848-49-iki szabadságharcz dalai és indulói. Litho címlapos kottafüzet 84p. Jó állapotban, kissé kopott vászonkötésben 3465855
17570
513
Doromb és kereplő, jó állapotban 3466977
17571
513
ca 1890 Legkedveltebb csárdás táncok gyűjteménye. Kottafüzet dekoratív litho címlappal, egészvászon védőkötésben 3465559
17572
513
Elek Béla hangszerkészítő mester gyermek tangóharmonikája, melyet lányáról, Szilviáról nevezett el, jó állapotban, egyedi darab, jelzett, 33x33 cm 3465854
17573
513
Zacskónyi kisméretű klf hangszer Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft