Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3470153
17574
513
Music, Musical notes, Instruments
Klarinét, eredeti tokjában, személyes kipróbálás javasolt. 3473947
17575
513
1940 Karácsonyi Album. 1940-1941. Bp., 1940., Zeneműnyomda, 64 p. Spirálkötésben, folttal gyűrődéssel. 3467233
17576
513
Mihálka György: Karvezetés IV. Bp., 1986. Tankönyvkiadó. Kézirat. 142p. Kiadói papírkötésben. Csak 555 példány 3467323
17577
513
Vargyas Lajos: Áj falu zenei élete /Tanya, falu, mezőváros II./ Bp., 1941. Kir. M. Pázmány P.-Tud.egyetem Magyarságtudományi Int. 93 [3] p. , 29 [3] p. (kotta) Kiadói papírborítóban. / 3473453
17578
513
30000
cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm 3473983
17579
513
Vegyes kotta tétel, 3 db cca 1900-1910 Balogh Bandi: Rózsa-Keringő. "A Kecskeméti Tek. úri band tiszteletére ajánlja a szerző Balogh Bandi" felirattal a borítón." Kézzel írt kotta, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a lapok kijárnak, 6 sztl. lev. + Henry Barta: Polichinelle. Tremblent. (Rezgö Polka.) Kecskemét, én., Libarie Gallia-ny., sérült, viseltes, 3 sztl. lev.; Barta, Henrik: Casino Csárdás. Bp., én., Táborszky Nándor, sérült, viseltes. 5+1 p. 3473048
17580
513
4800
Gát József: A zongora története. Bp., 1964, Zeneműkiadó, 132 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 2550 példányban. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, hiányos műanyag védőborítóban, kopott borítóval. 3472699
17581
513
cca 1870 Magyar népdalok egyetemes gyűjteménye, harmadik füzet, 30p 3473564
17582
513
World Master szájharmonika, csavarhiánnyal, h: 13 cm 3365275
17584
513
Kottagyűjtemény, házi kotta összeállítás, benne háborús nótákkal is a XX: sz. elejéről 3329834
17585
513
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete (1946-1954). 1976, Békés Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3412182
17586
513
Sándor Judit: A zene zarándokútján. A szerző, Sándor Judit (1923-2008) opera-énekesnő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft