Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 34

Klarinét, eredeti tokjában, személyes kipróbálás javasolt.
17574.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1940 Karácsonyi Album. 1940-1941. Bp., 1940., Zeneműnyomda, 64 p. Spirálkötésben, folttal gyűrődéssel.
17575.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Mihálka György: Karvezetés IV. Bp., 1986. Tankönyvkiadó. Kézirat. 142p. Kiadói papírkötésben. Csak 555 példány
17576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vargyas Lajos: Áj falu zenei élete /Tanya, falu, mezőváros II./ Bp., 1941. Kir. M. Pázmány P.-Tud.egyetem Magyarságtudományi Int. 93 [3] p. , 29 [3] p. (kotta) Kiadói papírborítóban. /
17577.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm
17578.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Vegyes kotta tétel, 3 db  cca 1900-1910 Balogh Bandi: Rózsa-Keringő. "A Kecskeméti Tek. úri band tiszteletére ajánlja a szerző Balogh Bandi" felirattal a borítón." Kézzel írt kotta, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a lapok kijárnak, 6 sztl. lev. + Henry Barta: Polichinelle. Tremblent. (Rezgö Polka.) Kecskemét, én., Libarie Gallia-ny., sérült, viseltes, 3 sztl. lev.; Barta, Henrik: Casino Csárdás. Bp., én., Táborszky Nándor, sérült, viseltes. 5+1 p.
17579.

Vegyes kotta tétel, 3 db

cca 1900-1910 Balogh Bandi: Rózsa-Keringő. "A Kecskeméti Tek. úri band tiszteletére ajánlja a szerző Balogh Bandi" felirattal a borítón." Kézzel írt kotta, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a lapok kijárnak, 6 sztl. lev. +
Henry Barta: Polichinelle. Tremblent. (Rezgö Polka.) Kecskemét, én., Libarie Gallia-ny., sérült, viseltes, 3 sztl. lev.;
Barta, Henrik: Casino Csárdás. Bp., én., Táborszky Nándor, sérült, viseltes. 5+1 p.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gát József: A zongora története. Bp., 1964, Zeneműkiadó, 132 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 2550 példányban. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, hiányos műanyag védőborítóban, kopott borítóval.
17580.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

cca 1870 Magyar népdalok egyetemes gyűjteménye, harmadik füzet, 30p
17581.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

World Master szájharmonika, csavarhiánnyal, h: 13 cm
17582.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kottagyűjtemény, házi kotta összeállítás, benne háborús nótákkal is a XX: sz. elejéről
17584.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete (1946-1954). 1976, Békés Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17585.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sándor Judit: A zene zarándokútján. A szerző, Sándor Judit (1923-2008) opera-énekesnő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17586.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft