Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Kodály Zoltán kottáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Bp.,1926., Szerzők, (Budapesti Hirlap-ny.),109 p. Első kiadás! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.