Könyvek: Történelem

Tételek száma: 438

Norman J. G. Pounds: Európa történeti földrajza. Ford.: Boros Attila. Bp., 2003, Osiris, 532 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19565.

Norman J. G. Pounds: Európa történeti földrajza. Ford.: Boros Attila. Bp., 2003, Osiris, 532 p.
Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Erich Zöllner: Ausztria története. Ford.: Bojtár Endre. Europica Varietas. Bp., 1998, Osiris - Osiris, 553 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19566.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

A Nagy-károlyi gróf Károlyi család és székhelyeik története Debrecen, 2005. Kiadói kartonált papírkötésben.
19567.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Középkori egyetemes történeti szöveggyűjtemény. Szerk.: Sz. Jónás Ilona. Európa és a Közel-Kelet IV-XV. század. Bp., 1999., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés,
19568.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19569.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vámbéry Ármin: Nyugot kulturája keleten. Bp., 1906, MTA, (Hornyánszky Viktor-ny.), VIII+423 p. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller-kötés, kissé kopott borítóval.
19570.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

19571.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19572.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (III. évf. 2. köt.) Bp., 1887., Méhner Vilmos, (Franklin-ny.),1 (címkép) t.+4+103 p. + 10 (képtáblák, közte egy színes, egy kihajtható hasonmás) t. Oldalszámozáson belül gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, hasonmásokkal illusztrált +  Fraknói Vilmos: Pázmány Péter. 1570-1637. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (II. évf. 2. köt.) Bp., [1886.], Méhner Vilmos, (Franklin-ny.), 1(címkép, Dörre Tivadar (1858-1932): Pázmány Péter rézmetszetű portréja) t. + 4+344 p.+13 (képtáblák) t.+10 (mellékletek) t. +  Deák Farkas: Forgách Zsuzsánna 1582-1632. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1885, Mehner Vilmos. 108p 6t, közötte kihajtható hasonmások  Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (III. évf. 4. köt.) Bp., 1887., Méhner Vilmos, (Franklin-ny.),1 (címkép) t. + 4 + 132 p., + 8 (képtáblák, közte 3 kihajtható hasonmás) . + Szabó Károly: Kun László 1272-1290. Budapest, 1886. Méhner Vilmos (Franklin-Társulat könyvnyomdája.)töredék, csak 56. oldal. Aranyozott egészvászon kötésben.
19573.

Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (III. évf. 2. köt.) Bp., 1887., Méhner Vilmos, (Franklin-ny.),1 (címkép) t.+4+103 p. + 10 (képtáblák, közte egy színes, egy kihajtható hasonmás) t. Oldalszámozáson belül gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, hasonmásokkal illusztrált +

Szabó Károly: Kun László 1272-1290.
Budapest, 1886. Méhner Vilmos (Franklin-Társulat könyvnyomdája.)töredék, csak 56. oldal. Aranyozott egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Krisztics Sándor: A békeszerződések reviziója    Bp. 1927. Grill. (Dunántúli Egyetemi Ny.) XX. 508 l. Korabeli félvászon kötésben
19574.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Fekete Ferenc: A vitézi rend története. Szeged, 2011, HK Hermanos Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában
19575.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

19576.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft