Szentkuthy Miklós: Prae. I-II. köt. Bp., 1980, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóval (az I. kötet védőborító nélkül), az I. kötetben lapszéli ázásnyomokkal.
Forel, [Auguste-Henri] Ágoston: A hypnotismus vagy a suggestio és a psychotherapia. Ford.: Sztrokay Kálmán. Hudovernig Károly előszavával. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó, 270 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
Sienkiwicz + Doyle + Erdélyi kolligátum: Sienkiwicz : Polgár és nemes. Bp., 1902. Magyar Hírlap. 84p, Conan Doyle: Öt narancsmag, A pettyes szalag, 96p. Erdélyi Zoltán: Bazsalikom. 114p. Félvászon kötésben
2 db könyv: C. Sallustius Crispus összes művei. 1978, Magyar Helikon. + Sophokles drámái. 1979, Magyar Helikon. Bibliotheca Classica. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Számozatlan.