Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 579

Szentkuthy Miklós: Prae. I-II. köt. Bp., 1980, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóval (az I. kötet védőborító nélkül), az I. kötetben lapszéli ázásnyomokkal.
21770.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Németh Attila: József Attila pszichiátriai betegsége(i). Változatok egy témára. [Bp., 2002], Filum. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
21771.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Mécs László: Élőket nézek! Versek. ALÁÍRT ex librisszel (Bajor Ágost). Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21772.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Egedi-Kovács Melinda: Átman Dala. Lélek-mandalák. Budakeszi, 2003., Mandala-Véda. Kiadói kartonált papírkötés.
21773.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

21774.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

21775.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21776.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21777.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21778.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

21779.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Omar Khajjám: Rubáíját. 1965, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival. Első kiadás! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21780.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21781.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft