Militária Tételek száma: 104
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3406773
33383
504
Military
Numizmatika
1950 k. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "010101576" (48x29mm) T:VF, hajlott lemez 3405084
33384
504
Military
Numizmatika
1950. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "091100960" (48x29mm) T:VF 3405085
33385
504
Military
Numizmatika
1950. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "095100142" (48x29mm) T:VF 3390465
33386
504
Military
Numizmatika
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem " zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF zománchiba NMK 603. 3375077
33387
504
Military
Numizmatika
1955. "Magyar Szabadságharcos Szövetség - III. " kétoldalas bronz (céllövőverseny) díjérem (36mm) T:VF 3422327
33388
504
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem " zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon NMK 618. 3280490
33389
504
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618. 3279761
33390
504
Military
Numizmatika
1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF 3236662
33391
504
Military
Numizmatika
1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség)" zománcozott fém ejtőernyős jelvény (15x20mm) T:XF / Hungary ~1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség - Hungarian Military Sports Association)" enameled metal parachute badge (15x20mm) C:XF 3392044
33392
504
Military
Numizmatika
1964-1982. 3db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott műgyantás fém kitüntető jelvény + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU,XF 3392038
33393
504
Military
Numizmatika
1964-1982. 5db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott fém kitüntető jelvény (2xklf: zománcozott és műgyantás) + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU-VF 3392244
33394
504
Military
Numizmatika
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon (2x) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kopott aranyozás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft