Militária

Tételek száma: 104

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés rossz állapotú mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és "Wilhelm Kunz" gyártói jelzéssel T:AU Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with weak condition ribbon, with hallmark and "Wilhelm Kunz" maker's mark on suspension ring C:AU NMK.: 223.
33323.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés rossz állapotú mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és "Wilhelm Kunz" gyártói jelzéssel T:AU
Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with weak condition ribbon, with hallmark and "Wilhelm Kunz" maker's mark on suspension ring C:AU
NMK.: 223.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

33324.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

33325.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

33326.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal + "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU-XF / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon + "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with original ribbon C:AU-XF NMK 249, NMK 250
33327.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal + "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU-XF / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon + "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with original ribbon C:AU-XF
NMK 249, NMK 250

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:F,XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:F,XF NMK 249., 295.
33328.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:F,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:F,XF
NMK 249., 295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon and ring C:VF
33329.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:VF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon and ring C:VF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF NMK 249
33330.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF
NMK 249

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti viseltes mellszalagon T:XF patina Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" bronze decoration with worn original ribbon C:XF patina NMK 275.
33331.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti viseltes mellszalagon T:XF patina
Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" bronze decoration with worn original ribbon C:XF patina
NMK 275.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel, női csokorszalagon" részben zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal, eredeti, de sérült tokban T:AU Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour for women with a war decoration" partially enamelled Ag decoration with hallmark, with original ribbon, in original, but damaged case C:AU NMK 285.
33332.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1914. "In treue fest (Hűséggel)" Ferenc József és II. Vilmos jobbra néző portréját ábrázoló részben zománcozott, részben aranyozott propaganda jelvény (27,5x35mm) T:XF / ~1914. "In treue fest (With faith)" portraits of Franz Joseph and Wilhelm II looking right, partially enameld, partially gilt propaganda badge (27,5x35mm) C:XF
33333.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1914. "Pénzintézetek Hadikórháza" öntött bronz ovális emlékérem. Szign.: Zutt Richard (1887-1938) (47x28mm) T:AU / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions" cast bronze oval commemorative medallion (47x289mm) C:AU HP 6826.
33334.

1914. "Pénzintézetek Hadikórháza" öntött bronz ovális emlékérem. Szign.: Zutt Richard (1887-1938) (47x28mm) T:AU / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions" cast bronze oval commemorative medallion (47x289mm) C:AU
HP 6826.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft