Militária

Tételek száma: 104

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés rossz állapotú, sérült mellszalaggal T:XF,VF patina 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with weak condition, damaged ribbon C:XF,VF patina NMK 295.
33347.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés rossz állapotú, sérült mellszalaggal T:XF,VF patina
1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with weak condition, damaged ribbon C:XF,VF patina
NMK 295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1917. "Egyes Honvéd - Zászlónkhoz törhetetlenül hűen felséges anyjához hervadhatlan kegyelettel" ovális alakú hadifém sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (34,5x47,5mm) T:XF,VF, nem eredeti tűvel!
33348.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

33349.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

33350.

Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon. Sign.: R. Placht C:VF oxidation
NMK 328.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, beleütött "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (56x37mm) T:XF,VF laza rögzítés, apró zománchibák Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "JEROUSCHEK" maker's mark (56x37mm) C:XF.VF loose fixation, tiny enamel errors NMK 334.
33351.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, beleütött "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (56x37mm) T:XF,VF laza rögzítés, apró zománchibák
Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "JEROUSCHEK" maker's mark (56x37mm) C:XF.VF loose fixation, tiny enamel errors
NMK 334.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 2nd class" bronze decoration with original ribbon C:XF NMK 356
33352.

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 2nd class" bronze decoration with original ribbon C:XF
NMK 356

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1925. "M. KIR. 7. HONV. VDDR. VERSENYDÍJA" aranyozott, nyolcszögletű bronz díjérem füllel, hátoldalán gravírozással. Szign.: Matéka Sándor (1890-1971) (42mm) T:XF aranyozás kopott
33353.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

33354.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF NMK 418.
33355.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF
NMK 418.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1930 k. "Országos Frontharcos Szövetség" ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU Hungary around 1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark, reversed N in the maker's mark (17x26mm) C:AU
33356.

1930 k. "Országos Frontharcos Szövetség" ezüstözött bronz gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzésben fordított N betűkkel (17x26mm) T:AU
Hungary around 1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark, reversed N in the maker's mark (17x26mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1930. "A Magyar Királyi Honvédség Tisztelet Díja" egyoldalas bronz emlékérem füllel, hátoldalán gravírozással (45mm) T:XF,VF 1930. "Hungarian Royal Army's Honorary Award" one-sided bronze commemorative medal (45mm) C:XF,VF
33357.

1930. "A Magyar Királyi Honvédség Tisztelet Díja" egyoldalas bronz emlékérem füllel, hátoldalán gravírozással (45mm) T:XF,VF
1930. "Hungarian Royal Army's Honorary Award" one-sided bronze commemorative medal (45mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1930. "MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya)" vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott bronz jelvény (39x34mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1930. "MOVERO? (Hungarian National Defence Association)" sailplane gilt, enamelled bronze badge (39x34mm) C:XF small enamel error
33358.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft