Militária

Tételek száma: 104

33359.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1933. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922" ezüstözött bronz katonai díjérem, hátoldalán "Hadsereg síverseny 1933" T:XF kopott ezüstözés
33360.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Nádas József (1903-1975) / Stadler (41mm) T:AU,XF helyenként kopott ezüstözés
33361.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU patina / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with original ribbon C:AU patina NMK 439.
33362.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU patina / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with original ribbon C:AU patina
NMK 439.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, peremén "BRONZ" fémjellel. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF kis ph., patina Hungary 1939. "Hungarian Silver Gallantry Medal 2nd class" silver plated bronze decoration on original ribbon with "BRONZ" hallmark on the edge. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF small edge error, patina NMK 436.
33363.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF,VF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF,VF NMK 428.
33364.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF,VF
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF,VF
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF NMK 428.
33365.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on ribbon. Sign.: Berán C:VF corrosion NMK 428.
33366.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:VF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on ribbon. Sign.: Berán C:VF corrosion
NMK 428.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindkettő mellszalag és fül nélkül T:F oxidácó
33367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti, szennyezett mellszalagon. T:VF Hungary "National Defense Cross" silver plated bronze decoration with original, dirty ribbon. C:VF NMK 442.
33368.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:XF, a mellszalagon szennyeződés Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF, dirt on the ribbon NMK 429.
33369.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:XF, a mellszalagon szennyeződés
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF, dirt on the ribbon
NMK 429.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:XF Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF NMK 429.
33370.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:XF
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF
NMK 429.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft