Militária

Tételek száma: 104

Német Harmadik Birodalom 1933. "NSKK (Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps) - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (Nemzetiszocialista Motoros Hadtest - Boroszlói/Wroclawi gyűlés - 1933. szeptember 10.)" bronz túrajelvény (65x90mm) T:XF German Third Reich 1933. "NSKK - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (National Socialist Motor Corps - Rally Wrocław - September 10, 1933)" bronze tour badge (65x90mm) C:XF
33419.

Német Harmadik Birodalom 1933. "NSKK (Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps) - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (Nemzetiszocialista Motoros Hadtest - Boroszlói/Wroclawi gyűlés - 1933. szeptember 10.)" bronz túrajelvény (65x90mm) T:XF
German Third Reich 1933. "NSKK - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (National Socialist Motor Corps - Rally Wrocław - September 10, 1933)" bronze tour badge (65x90mm) C:XF

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

33420.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Orosz Birodalom / Krím 1855. "Szevasztopol elfoglalásának emlékére - 1855.09.11." bronz emlékérem. Szign.: Roubineau (3,60g/23mm) T:XF / Russia / Crimea 1855. "To Commemorate the Capture of Sevastopol - 11.09.1855" bronze commemorative medallion. Sign.: Roubineau (3,60g/23mm) C:XF
33421.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Orosz Birodalom 1905. "Orosz-japán háborús emlékérem 1904-1905" bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina Russian Empire 1905. "Russian-Japanese War Medal 1904-1905" bronze medal with ear (27mm) C:XF patina
33422.

Orosz Birodalom 1905. "Orosz-japán háborús emlékérem 1904-1905" bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina
Russian Empire 1905. "Russian-Japanese War Medal 1904-1905" bronze medal with ear (27mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF oxidáció
33423.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

33424.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

33425.

1918 k. "In memoriam 1914-1918" felvarrható, utólag festett Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos "XI.67/22" sorszámmal (38x66mm) T:VF patina, lepattogzott festés
cca 1918. "In memoriam 1914-1918" sew-on Zn cap badge painted afterwards, on the back with stamp of the National War Relief Committee Badge Department, with handwritten "XI.67/22" serial number (38x66mm) C:VF patina, peeling paint

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szovjetunió ~1960. "I. osztályú katonai szakértő" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, rajta "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (~42x30mm) T:AU Soviet Union ~1960. "1st class soldier specialist" enamelled bronze badge with screw back, with "Monetniy Dvor" maker's mark (~42x30mm) T:AU
33426.

Szovjetunió ~1960. "I. osztályú katonai szakértő" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, rajta "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (~42x30mm) T:AU
Soviet Union ~1960. "1st class soldier specialist" enamelled bronze badge with screw back, with "Monetniy Dvor" maker's mark (~42x30mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft