Militária

Tételek száma: 104

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 615.
33395.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU
NMK 615.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
33396.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, és 25 év után zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon (7db, 4xklf) T:AU,XF patina
33397.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "MN. Magasabbegység lőbajnokság GPI. 2. sz. lőgyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lőbajnokság pisztoly lőgyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás
33398.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1973. "Budapest Fővárosi Kiegészítő Parancsnokság" műgyantás bronz jelvény emléklappal, (40x33mm) T:AU
33399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33400.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10, 15, 20 és 30 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF ph.
33401.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

33402.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

33403.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

33404.

Kikiáltási ár:
800 Ft

33405.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF
33406.

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF
Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft