Könyvek: Technika

Tételek száma: 70

21518.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

21519.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Bp., 1899, K.M. Természettudományi Társulat, kopott egészvászon kötés.
21520.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21521.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21522.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Schmidt Dezső: Anyagismeret a magyar királyi posta műszerész-tanonciskolája számára. Összeáll.: - - . Bp., 1930, Franklin-ny., 158+(2) p.+ 34 (mellékletek) t. Egyetlen kiadás. Egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, két melléklet hiányzik.
21523.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Januskó Ferenc et al: Bányamunkás kézikönyve. Kézirat, 1964, műbőr kötés, jó állapotban.
21524.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Plank Jenő: Szervetlen kémiai elemzési módszerek.I. Minőségi elemzés. Bp., 1944. Hungária. 304p. Kiadói papírkötésben néhány foltos lappal.
21525.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Brenger, F.: Die Ausrüstung der Stoffe aus Pflanzenfasern. Ein Überblick über die wichtigsten Arbeiten und Maschinen. Bibliothek der gesamten Technik 205. Band. Leipzig, 1913, Dr. Max Jänecke, VI+121 p. Számos szövegközti illusztrációval. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
21526.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. A repülőgép repülésének alapjai. Ford.: Nagy Ernő. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség,263+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21527.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21528.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21529.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft