Könyvek: Technika

Tételek száma: 70

21494.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mentsik Ferenc: A könyvkötés elemi iskolája. 47 szemléltető rajzzal Budapest, 1932. Szerzői kiadás 80, [4] p Fűzött, kiadói papírborítóban,
21495.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21496.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításának elmélete I-II. köt. (Képlékenységtan.) Kézirat. Nehézipari Műszaki Egyetem, Miskolc Kohómérnöki Kar, Szakmérnöki Tagozat - Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványa NK. 1., NK 12. Bp., 1964., Tankönyvkiadó, 331 p.; 192 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapokon. Megjelentek 278 és 268 példányokban. Átkötött egészvászon-kötések, jó állapotban. Rendkívül ritka!
21497.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

21498.

Geleji, Sándor: Walzwerks- und Schmiedemaschinen. Kohógéptan. Berlin, 1954, VEB Verlag Technik, 718 p. Német nyelven.
Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

21499.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herzog, Siegfried: Elektrisch betriebene Krane und Aufzüge. Zürich, 1905, Verlag von Albert Raustein. Kiadói egészvászon kötés, gerincen szakadások, kopottas állapotban.
21500.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

21501.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.
21502.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dr. Hamvas Ferenc Dr. Kalina Ernő: Vízépítés - tervezési segédlet Bp., 1992. Tankönyvkiadó, 172p. +4 kih tábla. Megjelent összesen 519 példányban. Kiadói papírkötésben
21503.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21504.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vörös Imre: Gépelemek. Géprajz. A Műegyetemen tartott előadásai alapján írta: - - . (Gépelt kézirat). Bp., 1948, Műegyetem, 1 sztl. lev.+ 82 p.+ 18 (mellékletek) t. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé dohos.
21505.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft