Könyvek: Technika

Tételek száma: 70

Kerber Márton: A gépjárművezetői vizsga teljes anyaga. Kérdés és feleletekben. A gépjármű ápolása és vezetése. Bp.,én.,Merkantil-ny., 88 p. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval. + A másik címlapjához kötve: A gépjárművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1936, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés.
21506.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Marton István Farkas Mária: Férfiszabó szakmai ismeret (tanácsi képzés). A szakmunkásk. isk.-k sz. Műszaki Könyvkiadó, 1979. 191p. Kiadói papírkötésben
21507.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21508.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Teichmann, Alfred: Zur Berechnung auf Knickbiegung beanspruchter Flugzeugholme. München, 1931, R. Oldenbourg-ny., 1 sztl. lev.+ 50+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
21509.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21510.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21511.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ismertető a Lenin Kohászati Művek bauxit-termizált termékeiről. Összeáll.: Lenin Kohászati Művek Metallográfiai Laboratóriuma. Diósgyőr, 1962, Lenin Kohászati Művek Metallográfiai Laboratóriuma, 9 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói fűzött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21512.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21513.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

21514.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

3 db mérnöki kiadvány: Csűrös Zoltán: Műanyagok. Bp., 1942. Pátria, 72p., dr. Pattanytús Á. Géza: Áramlástan. Bp., 1942. 160p., Uő: A gépek üzemtana 307 ábrával... Bp., 1948. Egyetemi. 462p. / A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai/
21515.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21516.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21517.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft