Könyvek: Technika

Tételek száma: 70

Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.
21530.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2 műszaki kiadvány: R. J. Law: The Steam Engine. London, 1977. 32p. + Siemens Halske Wernerwerk 1922. 156 oldalas képes termékkatalógus
21531.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21532.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Balogh A., Sygall S.: Diesel-gépek szerkezete, működése és szerelése. Bp., 1919, Magyarországi Szocialista Párt, (Világosság ny.), 160 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól.
21533.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ipari szakkönyvtár 3 kötet: Vízvezeték szerelés, Gépkezelés, Villamos szerelés
21534.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1947, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 152 p. Kiadói papírkötésben. a ragasztás elvált
21535.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

"Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau,1973,VEB Sachsenring Automobilwerke, 80 p. 2 melléklettel. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
21536.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21537.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21538.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Budapesti Vegyiművek növényvédőszerei, műtrágyái. 1876 - 1976. Bp., 1976, Globus-ny. Kiadói papírkötés.
21539.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Ábrahám Kálmán (szerk.) Garázsok, szervizek, javítóüzemek Műszaki Könyvkiadó, 1967 Kiadói műbőr kötésben
21540.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Albert Saladini - Pascal Szymezak: Harley Davidson. Augsburg, 2003., Weltbild.Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
21541.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft