Könyvek: Technika Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394055
21530
504
Books: Technics
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés. 3356977
21531
504
Books: Technics
2 műszaki kiadvány: R. J. Law: The Steam Engine. London, 1977. 32p. + Siemens Halske Wernerwerk 1922. 156 oldalas képes termékkatalógus 3357498
21532
504
Books: Technics
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés. 3410903
21533
504
Books: Technics
Balogh A., Sygall S.: Diesel-gépek szerkezete, működése és szerelése. Bp., 1919, Magyarországi Szocialista Párt, (Világosság ny.), 160 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól. 3394060
21534
504
Books: Technics
Ipari szakkönyvtár 3 kötet: Vízvezeték szerelés, Gépkezelés, Villamos szerelés 3370517
21535
504
Books: Technics
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1947, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 152 p. Kiadói papírkötésben. a ragasztás elvált 3388190
21536
504
Books: Technics
"Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau,1973,VEB Sachsenring Automobilwerke, 80 p. 2 melléklettel. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. 2914110
21537
504
Books: Technics
1955 Gép folyóirat 1955 VII. évf. 1-12. sz. Szerk.: Fekete László. Bp., Műszaki, 4+480 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlapokkal. 3369839
21538
504
Books: Technics
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. 3213716
21539
504
Books: Technics
A Budapesti Vegyiművek növényvédőszerei, műtrágyái. 1876 - 1976. Bp., 1976, Globus-ny. Kiadói papírkötés. 3206823
21540
504
Books: Technics
Dr. Ábrahám Kálmán (szerk.) Garázsok, szervizek, javítóüzemek Műszaki Könyvkiadó, 1967 Kiadói műbőr kötésben 3334846
21541
504
Books: Technics
Albert Saladini - Pascal Szymezak: Harley Davidson. Augsburg, 2003., Weltbild.Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft