Militária Tételek száma: 108
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3280490
33720
500
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618. 2985995
33721
500
Military
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:AU NMK 702. 3279761
33722
500
Military
Numizmatika
1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF 3392048
33723
500
Military
Numizmatika
1960. "Magyar Honvédelmi Szövetség" zománcozott bronz kitüntető jelvény (3xklf) T:XF 3236662
33724
500
Military
Numizmatika
1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség)" zománcozott fém ejtőernyős jelvény (15x20mm) T:XF / Hungary ~1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség - Hungarian Military Sports Association)" enameled metal parachute badge (15x20mm) C:XF 3392044
33725
500
Military
Numizmatika
1964-1982. 3db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott műgyantás fém kitüntető jelvény + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU,XF 3392038
33726
500
Military
Numizmatika
1964-1982. 5db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott fém kitüntető jelvény (2xklf: zománcozott és műgyantás) + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU-VF 3392244
33727
500
Military
Numizmatika
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon (2x) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kopott aranyozás 3316258
33728
500
Military
Numizmatika
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 615. 3224731
33729
500
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU 3392055
33730
500
Military
Numizmatika
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, és 25 év után zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon (7db, 4xklf) T:AU,XF patina 3366810
33731
500
Military
Numizmatika
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "MN. Magasabbegység lőbajnokság GPI. 2. sz. lőgyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lőbajnokság pisztoly lőgyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft