Militária

Tételek száma: 108

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618.
33720.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, eredeti tokban T:AU NMK 702.
33721.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF
33722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960. "Magyar Honvédelmi Szövetség" zománcozott bronz kitüntető jelvény (3xklf) T:XF
33723.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség)" zománcozott fém ejtőernyős jelvény (15x20mm) T:XF / Hungary ~1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség - Hungarian Military Sports Association)" enameled metal parachute badge (15x20mm) C:XF
33724.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1964-1982. 3db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott műgyantás fém kitüntető jelvény + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU,XF
33725.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1964-1982. 5db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott fém kitüntető jelvény (2xklf: zománcozott és műgyantás) + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU-VF
33726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon (2x) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kopott aranyozás
33727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 615.
33728.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU
NMK 615.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
33729.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, és 25 év után zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon (7db, 4xklf) T:AU,XF patina
33730.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "MN. Magasabbegység lőbajnokság GPI. 2. sz. lőgyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lőbajnokság pisztoly lőgyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás
33731.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft