https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 108

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria 1910-1916 k. "Tábori pilótajelvény" részben zománcozott bronz jelvény, javított tűrátéttel, hátoldalán "J. ZIMBLER WIEN VII." gyártói jelzéssel (~62x60mm) T:AU,XF kisebb zománchibák / Austria cca 1910-1916. "Field Pilot Badge" partially enamelled bronze badge with a replacement pin, with "J. ZIMBLER WIEN VII." maker's mark on the back (~62x60mm) C:AU,XF smaller enamel errors
1
33744.

Ausztria 1910-1916 k. "Tábori pilótajelvény" részben zománcozott bronz jelvény, javított tűrátéttel, hátoldalán "J. ZIMBLER WIEN VII." gyártói jelzéssel (~62x60mm) T:AU,XF kisebb zománchibák / Austria cca 1910-1916. "Field Pilot Badge" partially enamelled bronze badge with a replacement pin, with "J. ZIMBLER WIEN VII." maker's mark on the back (~62x60mm) C:AU,XF smaller enamel errors

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF
1
33745.

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF
Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF
1
33746.

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1941. "Szondi tüzérek / Becsülettel szolgált a hazáért" bronz emlékérem füllel, névre szóló gravírozással. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (45mm) T:XF TP 246.
1
33747.

1941. "Szondi tüzérek / Becsülettel szolgált a hazáért" bronz emlékérem füllel, névre szóló gravírozással. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (45mm) T:XF
TP 246.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, peremén jelzett "44" sorszámmal, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, with "44" number on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP
1
33748.

Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, peremén jelzett "44" sorszámmal, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, with "44" number on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csehszlovákia 1960 k. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Unió a Hadsereggel Együttműködésért)" zománcozott ejtőernyős jelvény csavaros hátlappal, rajta "J.B. 16 JABLONEC n. N." gyártói jelzéssel (20x37mm) T:AU / Czechoslovakia cca 1960. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Union for Cooperation with the Army)" enameled parachute badge with screw back, with "J.B. 16 JABLONEC n. N." maker's mark on it (20x37mm) C:AU
1
33749.

Csehszlovákia 1960 k. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Unió a Hadsereggel Együttműködésért)" zománcozott ejtőernyős jelvény csavaros hátlappal, rajta "J.B. 16 JABLONEC n. N." gyártói jelzéssel (20x37mm) T:AU / Czechoslovakia cca 1960. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Union for Cooperation with the Army)" enameled parachute badge with screw back, with "J.B. 16 JABLONEC n. N." maker's mark on it (20x37mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1964. "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - Munkásőr" egyoldalas bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Farkas Aladár (1909-1981) (39mm) + DN(~1980) "Tartalékosok Lövész Versenye" egyoldalas bronz géppisztolyos díjérem (60x60mm) T:XF
1
33750.

1964. "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - Munkásőr" egyoldalas bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Farkas Aladár (1909-1981) (39mm) + DN(~1980) "Tartalékosok Lövész Versenye" egyoldalas bronz géppisztolyos díjérem (60x60mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 /  Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
1
33751.

Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 / Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Franciaország 1982. "Bronz Honvédelmi Érem" bronz emlékérem (36mm) T:XF France 1982. "National Defence Medal" bronze medal (36mm) C:XF
1
33752.

Franciaország 1982. "Bronz Honvédelmi Érem" bronz emlékérem (36mm) T:XF
France 1982. "National Defence Medal" bronze medal (36mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Franciaország ~1900. "Francia Önkormányzatok Nemzeti Lövészeti Társaságának kitüntető emlékérme" bronz emlékérem füllel (51mm) T:AU France ~1900. "Medal of Honour of the National Shooting Association of French Municipalities" bronze commemorative medallion with ear (51mm) C:AU
1
33753.

Franciaország ~1900. "Francia Önkormányzatok Nemzeti Lövészeti Társaságának kitüntető emlékérme" bronz emlékérem füllel (51mm) T:AU
France ~1900. "Medal of Honour of the National Shooting Association of French Municipalities" bronze commemorative medallion with ear (51mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kanada DN "872. Repülőszázad - Légi kiképző alakulat" műgyantás fém kulcstartó (42x32mm) T:XF Canada ND "872 Squadron - Air Training Corps" synthetic resined metal keychain (42x32mm) C:XF
1
33754.

Kanada DN "872. Repülőszázad - Légi kiképző alakulat" műgyantás fém kulcstartó (42x32mm) T:XF Canada ND "872 Squadron - Air Training Corps" synthetic resined metal keychain (42x32mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország ~1960. "LPŻ (Liga Przyjaciół Żołnierza - A Katona Barátainak Ligája)" zománcozott ejtőernyős jelvény csavaros hátlappal, rajta gyártói jelzéssel (10x25mm) T:AU / Poland ~1960. "LPŻ (Liga Przyjaciół Żonierza - League of Friends of the Soldier)" enameled parachute badge with screw back, with maker's mark on it (10x25mm) C:AU
1
33755.

Lengyelország ~1960. "LPŻ (Liga Przyjaciół Żołnierza - A Katona Barátainak Ligája)" zománcozott ejtőernyős jelvény csavaros hátlappal, rajta gyártói jelzéssel (10x25mm) T:AU / Poland ~1960. "LPŻ (Liga Przyjaciół Żonierza - League of Friends of the Soldier)" enameled parachute badge with screw back, with maker's mark on it (10x25mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz