Militária

Tételek száma: 108

1978. "Az őszirózsás forradalom 60. évfordulója" nagyméretű öntött bronz plakett (147x220mm) T:AU
33732.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

33733.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "Emlékül az MH hátországvédelmi parancsnoktól" hátoldalon jelzett hollóházi porcelán plakett (174mm) T:XF
33734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. A szovjet-magyar közös űrrepülésre kiadott jelvénysorozat (8x) közte "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény + plakett és a Szabadság szobrot ábrázoló kisplasztika valamint Interkozmosz kulcstartó együtt, közös díszdobozban T:AU
33735.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10, 15, 20 és 30 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF ph.
33736.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1990. "Miskolci ,,Mokán'' őrszázad 1945-1990 február 12. / Az új szerveződő Magyar Honvédség megalakulásának emlékére - 45 - Bajtársi Találkozó" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (68,5mm) T:XF
33737.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

33738.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1995. NATO "Partnership for Peace - Cooperative Light - October 1995 - Újdörögd" (Partnerség a békéért - közös fény) egyoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:AU
33739.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

2013. "Tiéd vagyok hazám / A II. Rákóczi Ferenc Katonai Középiskola alapítása 60. évfordulójára" kétoldalas öntött bronz emlékérem. Szign.: Kutas László (1936-) (50mm) T:AU
33740.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

33741.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33742.

Kikiáltási ár:
800 Ft

33743.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft