Militária

Tételek száma: 108

Német Birodalom / Szászország 1905. "Frigyes Ágost Medál" jelzetlen Ag kitüntetés, szalag nélkül (12,55g/29mm) T:XF patina, ph. German Empire / Saxony 1905. "Friedrich-August-Medaille" Ag decoration without hallmark and ribbon (12,55g/29mm) C:XF patina edge error
33756.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Német Birodalom ~1913. "Porosz Szolgálati Emlékérem 2. Osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU German Empire ~1913. "Prussian Long Service Medal 2nd Class (Landwehr-Dienstauszeichnung II. Klasse)" bronze decoration with ribbon C:AU
33757.

Német Birodalom ~1913. "Porosz Szolgálati Emlékérem 2. Osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
German Empire ~1913. "Prussian Long Service Medal 2nd Class (Landwehr-Dienstauszeichnung II. Klasse)" bronze decoration with ribbon C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Német Demokratikus Köztársaság 1958. "I. Baráti Hadseregek Szpartakiádja" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (55mm) T:XF patina German Democratic Republic 1958. "I. Spartakiad of Friendly Armies" double-sided, silver plated bronze medallion (55mm) C:XF patina
33758.

Német Demokratikus Köztársaság 1958. "I. Baráti Hadseregek Szpartakiádja" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (55mm) T:XF patina
German Democratic Republic 1958. "I. Spartakiad of Friendly Armies" double-sided, silver plated bronze medallion (55mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Német Harmadik Birodalom 1933. "NSKK (Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps) - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (Nemzetiszocialista Motoros Hadtest - Boroszlói/Wroclawi gyűlés - 1933. szeptember 10.)" bronz túrajelvény (65x90mm) T:XF German Third Reich 1933. "NSKK - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (National Socialist Motor Corps - Rally Wrocław - September 10, 1933)" bronze tour badge (65x90mm) C:XF
33759.

Német Harmadik Birodalom 1933. "NSKK (Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps) - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (Nemzetiszocialista Motoros Hadtest - Boroszlói/Wroclawi gyűlés - 1933. szeptember 10.)" bronz túrajelvény (65x90mm) T:XF
German Third Reich 1933. "NSKK - Sternfahrt Breslau - 10. September 1933 (National Socialist Motor Corps - Rally Wrocław - September 10, 1933)" bronze tour badge (65x90mm) C:XF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

33760.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Orosz Birodalom / Krím 1855. "Szevasztopol elfoglalásának emlékére - 1855.09.11." bronz emlékérem. Szign.: Roubineau (3,60g/23mm) T:XF / Russia / Crimea 1855. "To Commemorate the Capture of Sevastopol - 11.09.1855" bronze commemorative medallion. Sign.: Roubineau (3,60g/23mm) C:XF
33761.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Orosz Birodalom 1905. "Orosz-japán háborús emlékérem 1904-1905" bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina Russian Empire 1905. "Russian-Japanese War Medal 1904-1905" bronze medal with ear (27mm) C:XF patina
33762.

Orosz Birodalom 1905. "Orosz-japán háborús emlékérem 1904-1905" bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina
Russian Empire 1905. "Russian-Japanese War Medal 1904-1905" bronze medal with ear (27mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "M. K. 40. H. GY. H. O. (Magyar Királyi 40. Honvéd Gyaloghadosztály)" fokost és koszorút formázó Zn sapkajelvény (20,5x42mm) T:XF-VF, kis oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "M. K. 40. H. GY. H. O. 1914-1916. (Hungarian Royal 40th Honved Infantry Division)" Zn cap badge (20,5x42mm) C:XF-VF, small oxygenation
33763.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "M. K. 40. H. GY. H. O. (Magyar Királyi 40. Honvéd Gyaloghadosztály)" fokost és koszorút formázó Zn sapkajelvény (20,5x42mm) T:XF-VF, kis oxidáció
Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "M. K. 40. H. GY. H. O. 1914-1916. (Hungarian Royal 40th Honved Infantry Division)" Zn cap badge (20,5x42mm) C:XF-VF, small oxygenation

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF oxidáció
33764.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

33765.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szovjetunió ~1960. "I. osztályú katonai szakértő" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, rajta "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (~42x30mm) T:AU Soviet Union ~1960. "1st class soldier specialist" enamelled bronze badge with screw back, with "Monetniy Dvor" maker's mark (~42x30mm) T:AU
33766.

Szovjetunió ~1960. "I. osztályú katonai szakértő" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, rajta "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (~42x30mm) T:AU
Soviet Union ~1960. "1st class soldier specialist" enamelled bronze badge with screw back, with "Monetniy Dvor" maker's mark (~42x30mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1950 k. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "010101576" (48x29mm) T:VF, hajlott lemez
33767.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft