Militária

Tételek száma: 108

1930. "Bercsényi-Tüzérek" bronz emlékérem. Szign.: Berán Nándor (1889-1965) (45x50mm) T:XF patina
33696.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1930. "MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya)" vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott bronz jelvény (39x34mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1930. "MOVERO? (Hungarian National Defence Association)" sailplane gilt, enamelled bronze badge (39x34mm) C:XF small enamel error
33697.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

33698.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1933. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922" ezüstözött bronz katonai díjérem, hátoldalán "Hadsereg síverseny 1933" T:XF kopott ezüstözés
33699.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Nádas József (1903-1975) / Stadler (41mm) T:AU,XF helyenként kopott ezüstözés
33700.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration on ribbon C:AU NMK 427.
33701.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration on ribbon C:AU
NMK 427.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

33702.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU patina / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with original ribbon C:AU patina NMK 439.
33703.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU patina / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with original ribbon C:AU patina
NMK 439.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, peremén "BRONZ" fémjellel. Szign.: BERÁN L. T:AU,XF kis ph., patina Hungary 1939. "Hungarian Silver Gallantry Medal 2nd class" silver plated bronze decoration on original ribbon with "BRONZ" hallmark on the edge. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF small edge error, patina NMK 436.
33704.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK 428.
33705.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:XF
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on ribbon. Sign.: Berán C:XF
NMK 428.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF, pici oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF, tiny oxygenation NMK 428.
33706.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF, pici oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF, tiny oxygenation
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF,VF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF,VF NMK 428.
33707.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF,VF
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear and ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF,VF
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft