Militária

Tételek száma: 108

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation NMK 295.
33684.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation
NMK 295.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF oxidáció 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:VF oxidation NMK 295.
33685.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

33686.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF, pici peremhiba Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF, tiny edge error NMK 306.
33687.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF, pici peremhiba
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF, tiny edge error
NMK 306.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

33688.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

33689.

NMK 328.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, beleütött "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (56x37mm) T:XF,VF laza rögzítés, apró zománchibák Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "JEROUSCHEK" maker's mark (56x37mm) C:XF.VF loose fixation, tiny enamel errors NMK 334.
33690.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, beleütött "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (56x37mm) T:XF,VF laza rögzítés, apró zománchibák
Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "JEROUSCHEK" maker's mark (56x37mm) C:XF.VF loose fixation, tiny enamel errors
NMK 334.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

1922. "A Magyar Vöröskereszt Érdemkeresztje" zománcozott és aranyozott bronz jelvény, a címerpajzsban a vörös kereszt 8,5mm-es, hátoldalán "CRUX RUBRA HUNGARICA 1922" kifelé álló felirat, eredeti tokban! (48mm) T:XF Hungary 1922. "Hungarian Red Cross, Cross of Merit" enamelled and gold plated bronze decoration, reverse with the inscription "CRUX RUBRA HUNGARICA 1922" facing outwards, in original case! (48mm) C:XF NMK 338.
33691.

1922. "A Magyar Vöröskereszt Érdemkeresztje" zománcozott és aranyozott bronz jelvény, a címerpajzsban a vörös kereszt 8,5mm-es, hátoldalán "CRUX RUBRA HUNGARICA 1922" kifelé álló felirat, eredeti tokban! (48mm) T:XF
Hungary 1922. "Hungarian Red Cross, Cross of Merit" enamelled and gold plated bronze decoration, reverse with the inscription "CRUX RUBRA HUNGARICA 1922" facing outwards, in original case! (48mm) C:XF
NMK 338.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 2nd class" bronze decoration with original ribbon C:XF NMK 356
33692.

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 2nd class" bronze decoration with original ribbon C:XF
NMK 356

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 3rd class" bronze decoration with original ribbon C:XF NMK 357.
33693.

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the soldiers, 3rd class" bronze decoration with original ribbon C:XF
NMK 357.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1925. "M. Kir. 7. Honv. Vadász dandár versenydíja" bronz díjérem. Szign.: Matéka Sándor (1890-1971) (42mm) T:VF patina, fülhiány
33694.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF NMK 418.
33695.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF
NMK 418.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft