Militária Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3339776
17074
493
Military
I. világháborús békegalambot ábrázoló faragás 1914-1918. TS jelzéssel, faragott kazettás kerettel. Olaj, fa. Külső méret 16x20 cm 3161375
17077
493
3400
Military
cca 1905 Haditegerészet hidroplán és repülőállomás katonái, fotólap k.u.k. Seeflugstation sailors photo 14x9 cm 3315110
17078
493
600
Military
cca 1890 Katona fotója vizitkártya, hátulja sérült 1865638
17079
493
Military
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm 3308184
17080
493
Military
cca 1920-1940 Fiatal katonatiszt (szakaszvezető) portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten sérülésekkel, 23x17 cm (keret: 44x36 cm) 3308162
17081
493
Military
cca 1916 Katonatiszt portréja, számos kitüntetéssel (közte Koronás Érdemkereszt, Károly-csapatkereszt, stb.), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, üvegezett fakeretben, kissé sérült, 24x18 cm (keret: 38x30 cm) 3381689
17082
493
Military
Erdélyi Hadosztály replika sapka, h: 25 cm 3347945
17083
493
Military
Szovjet MIG repülő makett, márvány lapon, m: 24 cm 3281704
17086
493
Military
Feldmarschalleutnant Aurel von le Beau (1866-1922) a 17. tüzérezred parancsnoka / command of the 17th infantry division photo 17x22 cm 3273641
17087
493
Military
3277365
17088
493
Military
cca 1970, Munkavédelmi őr 13 darab jelvény és 12 darab igazolvány, jó állapotban 3276032
17089
493
Military
1940, Feltehetően katonai művelet során félig elégett vászontérkép Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft