Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.
1944-1947 Dachaui magyar hadifogoly (utász) igazolványai, papírjai: sorozási bizonyítvány, igazolványi lap, ideiglenes személyazonossági igazolvány, stb.
cca 1952-1969 Vegyes katonai okmányok: Magyar Szabadságharcos Szövetség tagsági igazolvány, emléklap a katonai eskü letételéről, Magyar Honvédelmi Szövetség igazolványok, stb., összesen 6 db
1916 Katonaportré, német nyelven megírt fotólap Kossak temesvári műterméből, Szalay János nagyváradi posta- és távírdatanácsos részére címezve, 13,5x8,5 cm