Militária

Tételek száma: 148

17062.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1912 Kőnyomatos katonai végelbocsátó levél, hajtott, de jó állapotban
17063.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1890 4 db huszárokat ábrázoló keményhátú fotó vegyes méretben és állapotban
17064.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1910 Katonai sortűz, kivégző osztag fotó 16x11 cm Üvegezett keretben
17065.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17066.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az Érdekes Újság 2 db háborús képe: Fürdés orosz földön.; Dúló csaták után. Fénynyomat, papír, kissé sérült lapszélekkel, lapméret: 28x35 cm
17067.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1941-1944 "Légiveszélyt jeleznek? Biztos óvóhelyet keresel? Vigyél magaddal az óvóhelyre? ... Megszólal a sziréna. Mindenhol Isten kezében vagy!" II. világháborús egyházi prospektus, foltos, 2 sztl. lev., 12x8 cm
17068.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930 M. kir. honvéd tizedes portréja, kartonra kasírozott fotó Schwartz békéscsabai fényképész műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, a hátoldalon felirattal, kissé viseltes, koszos, 13,5x8,5 cm, keret: 25x17 cm
17069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az I. világháborúban szolgált amerikai 91. repülőszázad (91st Aero Squadron) tagjai Everett Richard Cook századparancsnokkal, nagyméretű fotó (modern előhívás), rajta kézzel írt feliratokkal, 17x24 cm + II. világháborús német katonai témájú fotó, rajta beazonosítandó, kézzel írt sorokkal, 13x9 cm
17070.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

17071.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17072.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1944. szept. 13. Diósgyőr bombázása a szövetséges légierő által, 4 db fotó, 6x9 cm
17073.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft