https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 148

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm
1
17103.

cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm
1
17105.

1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
12
 
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
1
17106.

cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap
1
17108.

1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm
1
17110.

cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm
1
17111.

1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban
1
17112.

cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban
1
17114.

MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm
1
17115.

Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980
1
17116.

Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban.
1
17117.

ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
11
 
Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.
1
17118.

Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz