Militária Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3377085
17131
493
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogos hadosztály, katana és sisak díszítéssel, kopással, d: 5,5 cm 3384937
17132
493
22000
Military
Farkas Horác (1893-1970) huszárezredes, hadosztályparancsnok keretezett fotója. Fotó méret 15x20 cm Sérült üvegű keretben 3383743
17133
493
Military
3384946
17134
493
Military
Ismeretlen katonatiszt első világháborús fotója, kitüntetésekkel, keretben. Fotó méret 16x23 cm 3385216
17135
493
Military
cca 1900 Katonai csoportkép nagy méretű fotó, kartonon 33x24 cm + 1941-es esküvő feliratozott fotója 3385192
17136
493
Military
5 db katonai témájú fotó negatív és pozitív, hozzá tábori posta levlap 3381111
17137
493
Military
1944 Nagykőrös Hősök napja megünneplése tárgyában plakát 48x62 cm 3381130
17138
493
Military
1916 Jegyezzünk hadikölcsönt nagy méretű fővárosi plakát. Hajtva, néhány kisebb szakadás a hajtásoknál. 65x92 cm 3381115
17139
493
Military
1930 Nagykőrös Hősök szobrának leleplezési ünnepsége tárgyában plakát 48x62 cm 3307223
17140
493
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, sérüléssel, m: 44 cm 3307221
17141
493
Military
Osztrák katona. Festett, faragott szobor, felületi sérülésekkel, m: 46 cm 3181622
17142
493
Military
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft