Könyvek: Vallás

Tételek száma: 90

The Noble Qur'an in English language by Dr. Muhammad Taqí-ud-Dín Al-Hiláli, and Dr. Muhammad Muhsin Khan. Madinah, én., King Fahd Complex. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
20671.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. Elmélkedések szerzetesnők számára. Különüös tekintettel Krisztus életének drámai és psychológiai mozzanataira. II-III. köt. Bp.,1921-1924,Kath.. Könyvkiadó-Intézet - Steinberger ker. János, 408 p.; 408 p. 1. kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, a gerinceken címkékkel.
20672.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Az Ó és Új Szövetségi Szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán, jegyzetekkel átdolgozva. II. köt.: Új Szövetség. Eger, 1865, Éreki Lyceum, XIV+4+1235-1726+1 p. Korabeli félbőr-kötés, Gyöngyös, Fekete Pál-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán a borítás részben hiányos, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon és előzéklapon firkákkal, a hátsó szennylap sérült.
20673.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20674.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rátz András: Liturgika vagy a? római keresztény katolika anyaszentegyház szertartásainak magyarázattya III. kötet Esztergamban, 1826. Beimel Jósef. [4] 617 [3] p. Korabeli kissés sérült félbőr kötésben
20675.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

3 db imakönyv a XX. sz elejéről, dekoratív kötésekben
20676.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Schmitt, Nicolaus: Institutiones theologicae dogmatico-scholastico-morales, quas in universitate Tyrnaviensi auditoribus suis explanavit. Tractatus de divina gratia. Editio altera. (4-r. 402 l. és 7 lev.) Tyrnaviae, 1762. Typis academicis soc. Jesu. E. Aranyozott korabeli egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel.
20680.

Schmitt, Nicolaus: Institutiones theologicae dogmatico-scholastico-morales, quas in universitate Tyrnaviensi auditoribus suis explanavit. Tractatus de divina gratia.
Editio altera. (4-r. 402 l. és 7 lev.) Tyrnaviae, 1762. Typis academicis soc. Jesu. E. Aranyozott korabeli egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

(Starck János Augustus, [Johann August von]): Theodul' estvéi, vagy a' különböző religiói-felek' egybe-engeszteléséről. (Ford.: Horváth András [Pázmándi Horváth Endre]). Budánn, 1819, A' Királyi Magyar Univesitas 488p. Korabeli papírborítóval
20681.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

H. Simon - I. Prado: Praelectiones Biblicae Vetus Testamentum I-II. Taurini - Romae, 1964-1965, Marietti - El Perpetuo Socorro. Latin nyelven. Kiadói papírkötések.
20682.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zsihovics Ferenc: Szentek élete. Május, június, július. [Bp.], 1863, Szent István-Társulat,(Eger, Érseki Lyceum-ny.), 264+445 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült, hiányos címlappal, foltos lapokkal.
20683.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ujtestamentom a' szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. I. kötet. első fele. [832 oldalban lenne teljes.] Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+480 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20684.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Brentano, Dominikus von, : Die heilige Schrift des neuen Testaments. 1. Theil. Wien, 1796. Franz Haas. 1 t rézmetszet, 836p. Két sérült, hiányos lap. Korabeli, sérült egészbőr kötésben
20685.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft