Könyvek: Vallás

Tételek száma: 90

Endrődy László: "Szeretettel, szenvedéssel." Kilenced a lelki előhaladásra isten szolgája, Kaszap István példája nyomán. Bp.,1942.,"Kaszap István Lapja". Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.
20698.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Ligeti L. József: Ünnepi és alkalmi prédikációk. Vác, 1940, Kapisztrán-ny.,188 p. Kiadói papírkötés.
20699.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Farkas Zoltán: Foglyok angyala (Képek Wrede Matild életéből). Bp., 1944., (Sylvester-ny.), 160 p.+1 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, kijáró lapokkal (145. oldaltól.)
20700.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bhagavad - Gita. A new translation and comentary with Sanskrit text. Chapters 1-6. By His Holiness Maharishi Mahesh Yogi. London, 1967 SRM,8+371+3 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20701.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hetesy Victor: Egyházi beszédek. Hírneves szónokok műveiből. I. köt. Pécs, 1884. Taizs Mihály, 103p. Félbőr kötésben, kopással
20703.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Breviarium Romanum.... Pars Vernalis. Budae, 1814. Typ. Regiae Universitatis Hungaricae 780p. + 340p. +32p. Korabeli sérült egészbőr kötésben foltos lapokkal
20705.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Szabó Aladár: Uj óramutató. Bp., 1896. Hornyánszky. 148p. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználsával.
20707.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szent Ágoston:  Szent Ágoston vallomásai. Fordította és magyarázta Balogh József. I-II. kötet. [Teljes, két kötetben.] [Budapest], 1944. Parthenon - Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 1 t. (címkép) + XLI + [1] + 211 + [3] p.; 350 + [2] p. Balogh József (1893-1944) klasszika-filológus, műfordító, szerkesztő, irodalomtörténész. Főként ókeresztény irodalommal foglalkozott. Műfordítása először 1943-ban jelent meg, két kötetben, példányunk a második, javított kiadásból származik. A címlapokon régi tulajdonosi bejegyzés. (A Parthenon kétnyelvű klasszikusai.) Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, egységes, színes, illusztrált, enyhén hiányos kiadói védőborítóban. Jó példány.
20708.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20709.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1908 Dr. Mihályfi Ákos szerk: Katholikus Szemle teljes évfolyam 22. kötete Bp., 1908 Stephaneum 608p. Kiadói félbőr kötésben
20712.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Újszövetségi görög-magyar szótár. Szerk.: Dr. Kiss Jenő. Bp., 1951, Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
20713.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft