Könyvek: Vallás

Tételek száma: 90

Krupa Sándor: Isten a sarló-kalapács börtöneiben. Michigan, 1986, DeWitt, 329+13 p. Emigráns kiadás, beragasztott névjeggyel. Kiadói papírkötés, címlap félig kivált, egyébként jó állapotban.
20686.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Óvári-Altenburger Károly: Egy pap vallomásai. Miért léptem ki a katolikus egyházból. H.n., é.n., k.n., 100+III p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, pótolt címlappal.
20687.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ludovico Lercher: Institutiones Theologiae Dogmaticae. Volumen Primum: De vera religione. De Ecclesia Christi. De traditione et scriptura. Oeniponte [Innsbruck], 1927., Feliciani Rauch,X+658 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20688.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20689.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vajta Vilmos: Amíg időnk van. Válogatott írások. Szerk. és a szöveget gondozta: Fabiny Tibor. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány! Bp., 1998., Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem, 281 p. Kiadói papírkötés.
20690.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20691.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20692.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés. Bp., 1930., (Tolnai-ny.), 400 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20693.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Cs. Varga István (szerk.): ,,Ha kérdeznek..." Beszélgetések, interjúk Korzenszky Richárd bencés szerzetessel. Balatonfüred, 2009, Balatonfüred Város Önkormányzata, 303+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20694.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dauner József: A karitasz lángjai. (A Szt. István Bazilika Pléb. Karitasszervezet működése. DEDIKÁLT példány! Bp.,(1932.),Buschmann F. utódai, 1 t.+172 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20695.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Officium Rakoczianum, seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821., Typographiae R. Universitatis Hungaricae, 1 (rézmetszetű címkép) t.+471+8 p.+5 (rézmetszetű képtáblák, benne a szent korona és az ország felajánlásával a Boldogasszonynak/Szűz Máriának) t. Benne + 1 rézmetszetű szentképpel, sérült. Korabeli egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
20696.

Officium Rakoczianum, seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821., Typographiae R. Universitatis Hungaricae,
1 (rézmetszetű címkép) t.+471+8 p.+5 (rézmetszetű képtáblák, benne a szent korona és az ország felajánlásával a Boldogasszonynak/Szűz Máriának) t. Benne + 1 rézmetszetű szentképpel, sérült. Korabeli egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Franz Hartmann: Die Bhagavad Gita. Das Lied von der Gottheit oder die Lehre vom göttlichen Sien. Leipzig, 1919, Max Altmann, XVI+148 p. Dritte und Vierte Auflage. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
20697.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft