Könyvek: Vallás

Tételek száma: 90

Summarium theologiae dogmaticae et fundamentalis quod ad utilitatem tironum litterarum sanctarum. Composuit Antonius Schütz. Bp., 1935., Sumptibus Societatis Sancti Stephani, VIII+540 p. Editio altera. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés.
20646.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

A Szentírás magyarázata. I-VII. Jubileumi Kommentár. Kiadását elrendelte a VII. Budapesti Zsinat az 1567-es Debreceni Alkotmányozó Zsinat 400. évfordulója alkalmából. Szerk. Bartha Tibor vezetésével Zsinati Bizottság. Bp., 1968-1973., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya, 131+1; 2+135-220; 221-428; 429-688; 689-874+2 p.; 363+1;2+367-420 p.+VIII t. Kiadói papírkötés, kiadói aranyozott egészvászon mappában.
20647.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

A keresztyének ájtatossága és hitbéli tánusága, melyben röviden meg-magyaráztatik minden a' mi az idvességre szükséges. Pozsony, 1789, Füskúti Landerer Mihály. Bordázott gerincű sérült bőr kötés, foltos lapok, viseltes állapotban.
20648.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Anton Kadcich ; Theologia moralis, seu Manuductor illyricus ad cognitionem Sacri Ordinis directus ...: alias Boggoslovje dilloredno, olliti Rukovod slovinski n? poznangne Svetoga Reda upravglien od ...Bonnoniae, 1729. 556p. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben
20649.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

20650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Miles V. Van Pelt - Gary D. Pratico: Graded Reader of Biblical Hebrew. A Guide to Reading the Hebrew Bible. Grand Rapids, 2006, Zondervan. Kiadói papírkötés.
20651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[Merkelbach, Benoit Henri (1871-1942)] Benedictus Henricus Merkelbach: Summa Theologiae Moralis I-III. Ad mentem D. Thomae et ad normam iuris novi. I. De principis.; II. De virtutibus moralibus.; III. De sacramentis. Brugis [Brugge], 1962, Desclée de Brouwer. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítókkal. A II. és III. felvágatlan lapokkal.
20652.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20653.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Musso, Cornelio: Delle Prediche Quadragesimali del Ruerendiss. Mons. Cornelio Musso Vescouo di Bitonto. Prima Parte. Vinetia, 1603., Giunti, 57 sztl.+605+1 p.+1 t. Olasz nyelven. Korabeli pergamen-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval és gerinccel, foltos lapokkal, a könyv második felében a lapok alsó szélein a szöveget nem érintő szúette lyukakkal, sérülésekkel, sérült kötéssel.
20654.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Engel, P. Ludovic: Collegium Universi Juris Canonici/Tractatus de Privilegii et Juribus Monasteriorum Salisburgi (Salzburg), 1716, Typis Joannis Josephi Mayr, Aulico-Academici, 1t rézmetszet [14] p. +472p. . Collegium Universi Juris Canonici./Egyetemes előadások az egyházjogból. Korabeli foltos, sérült pergamen kötésben, foltos lapokkal
20655.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Pichler, Vitus: Candidatus Abbreviatus Jurisprudentiae Sacrae, hoc est Juris Canonici, Secundum Gregorii Papae IX. libros V. decretalium explanati summa, seu Compendium, ... Pars prior. Editio novissima. Viennae, 1755., Trattner, 6 sztl. lev. +688p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kötés sérült néhány lapon folt, szamárfül.
20656.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Karcsú Antal Arzén (ford. és szerk.):  A római pápák történelme Sz[ent] Pétertől korunkig. Müller, Hoffmann, Smets, Sandini, Klob, Burio s egyéb kútfők nyomán. V. kötet, VIII. kötet. [Egybekötve.] Pest, 1870-1871. Bartalits Imre gyorssajtója. [4] + 200 p.; [4] + 311 + [1] p. Egyetlen kiadás. Karcsú Antal Arzén (1827-1893) ferences szerzetes, kolostorfőnök, történész német és olasz szerzők nyomán 1869-1871 között nyolc kötetben dolgozta ki a pápaság történetét. Az olvasmányos stílusban megírt kötetek a politikai küzdelmeken túl számos anekdotát is megörökítenek. Példányunk a sorozat ötödik és nyolcadik kötetét tartalmazza. Korabeli félvászon kötésben, zöld festésű lapszélekkel. Jó példány.
20657.

Karcsú Antal Arzén (ford. és szerk.): A római pápák történelme Sz[ent] Pétertől korunkig. Müller, Hoffmann, Smets, Sandini, Klob, Burio s egyéb kútfők nyomán. V. kötet, VIII. kötet. [Egybekötve.]
Pest, 1870-1871. Bartalits Imre gyorssajtója. [4] + 200 p.; [4] + 311 + [1] p. Egyetlen kiadás.
Karcsú Antal Arzén (1827-1893) ferences szerzetes, kolostorfőnök, történész német és olasz szerzők nyomán 1869-1871 között nyolc kötetben dolgozta ki a pápaság történetét. Az olvasmányos stílusban megírt kötetek a politikai küzdelmeken túl számos anekdotát is megörökítenek. Példányunk a sorozat ötödik és nyolcadik kötetét tartalmazza.
Korabeli félvászon kötésben, zöld festésű lapszélekkel. Jó példány.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft