https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 38

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, egy kötet gerincén kis sérüléssel, javítással, több kötetben kijáró lapokkal, valamint lapszéli szakadásokkal is.
1
19630.

A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, egy kötet gerincén kis sérüléssel, javítással, több kötetben kijáró lapokkal, valamint lapszéli szakadásokkal is.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Daniel Forrester: A Légió az életemben, az életem a Légióban. [Kalocsa, 2005,] Szerzői, 192 p. Kiadói papírkötés.
1
19631.

Daniel Forrester: A Légió az életemben, az életem a Légióban. [Kalocsa, 2005,] Szerzői, 192 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve. Horthy Miklós, József kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. I-II. köt. Bp., [1933], Franklin-Társulat, 1 t.+ XVI+484 p.+ 4 t.+ 1 (kihajtható térkép) t.; 2 sztl. lev.+ 506 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
1
19632.

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve. Horthy Miklós, József kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. I-II. köt. Bp., [1933], Franklin-Társulat, 1 t.+ XVI+484 p.+ 4 t.+ 1 (kihajtható térkép) t.; 2 sztl. lev.+ 506 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Pataky Iván: A vonakodó szövetséges. A Magyar Néphadsereg közreműködése Csehszlovákia 1968. évi megszállásában. 2008, Rastafari. Kiadói papírkötés. + Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf. Hhibajegyzékkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19633.

Pataky Iván: A vonakodó szövetséges. A Magyar Néphadsereg közreműködése Csehszlovákia 1968. évi megszállásában. 2008, Rastafari. Kiadói papírkötés. + Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf. Hhibajegyzékkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vesnik No. 40. Journal for History, Museology and Art. Belgrade, 2013, Military Museum Belgrade. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19634.

Vesnik No. 40. Journal for History, Museology and Art. Belgrade, 2013, Military Museum Belgrade. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyel Károly: A haza védelmében 1914-1915-1916. Kis történetek a jelen és a multból. Sopron, 1916, Röttig Gusztáv és Fia, 146+2 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
1
19635.

Lengyel Károly: A haza védelmében 1914-1915-1916. Kis történetek a jelen és a multból. Sopron, 1916, Röttig Gusztáv és Fia, 146+2 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kovács Jenő - Tóth Béla - Zubek János: A Magyar Népköztársaság államhatárának őrizetéről. Tankönyv a BM Határőrség sorállománya eszmei - politikai oktatásához. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnökség, 189+1 p. Kiadói kopott papírkötés.
1
19636.

Kovács Jenő - Tóth Béla - Zubek János: A Magyar Népköztársaság államhatárának őrizetéről. Tankönyv a BM Határőrség sorállománya eszmei - politikai oktatásához. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnökség, 189+1 p. Kiadói kopott papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szikszay Tamás: Lövész iskola. Lőkiképzési és lövészeti útmutató. Bp., 2021, Szerzői,(Gabbiano-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
1
19637.

Szikszay Tamás: Lövész iskola. Lőkiképzési és lövészeti útmutató. Bp., 2021, Szerzői,(Gabbiano-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jan Sach: Régi kardok, tőrök, buzogányok a cséphadarótól a párbajtőrig. Ford.: Winkler Ferenc. 1999, Új Ex Libris, 256 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19638.

Jan Sach: Régi kardok, tőrök, buzogányok a cséphadarótól a párbajtőrig. Ford.: Winkler Ferenc. 1999, Új Ex Libris, 256 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Király Pál: Egy ítélet és ami mögötte van. A 101/31. és a 101/33. tábori munkásszázadok története. Bp., 1947, (Merkantil-ny.), 203 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel.
1
19639.

Király Pál: Egy ítélet és ami mögötte van. A 101/31. és a 101/33. tábori munkásszázadok története. Bp., 1947, (Merkantil-ny.), 203 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fegyvertípusok enciklopédiája. Hét évezred fegyvereinek kézikönyve. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., 1995., Gemini. Fotókkal és ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19640.

Fegyvertípusok enciklopédiája. Hét évezred fegyvereinek kézikönyve. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., 1995., Gemini. Fotókkal és ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp., 1934, Révai, 388+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1
19641.

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp., 1934, Révai, 388+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz