19632.
Lezárult 493. Gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
6 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve. Horthy Miklós, József kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. I-II. köt. Bp., [1933], Franklin-Társulat, 1 t.+ XVI+484 p.+ 4 t.+ 1 (kihajtható térkép) t.; 2 sztl. lev.+ 506 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.