John Pimlott: Die Luftwaffe. Die Geschichte der deutschen Luftwaffe im Zweiten Weltkrieg. Klagenfurt, 1998, Kaiser. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Frans S. A. Beekman: Sturmangriff aus der Luft. Die erste Fallschirm- und Luftlandeoperation der Kriegsgeschichte in die Festung Holland. 1990, Kurt Vowinckel Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Georg Brütting: Das Waren die Deutschen Stuka-Asse 1939-1945. Stuttgart, 1984, Motorbuch. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Herczegh Géza: A veszprémi honvédek hadtörténete. A m. kir. veszprémi 31. honvéd gyalogezred, a 31. 46. és a 79. honvéd menet zászlóaljak, valamint a 31/1. népfölkelő zászlóalj története Cegléd, 1936. Sárik Gyula. 448p. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Sérült, szétesett egészvászon kötésben, néhány lap szélén folttal. Nagyon ritka!
Farkas Emőd: Csataképek 1914/5. Kis történetek a nagy háborúból. Gyűjtötte és írta: - - . Hetedik füzet. Bp., 1915, Wodianer F. és Fiai, 32 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, kissé sérült lapszélekkel, a lapok többsége kijár.
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Kiadta az Országos Hadsegélyező Bizottság Budapest, 1915. március. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság (Budapesti Hírlap-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés,
A rendőrség szolgálati szabályzata. (Belső használatra!) Bp., 1977, Belügyminisztérium, 133+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés. Sorszámozott. (24772. sz.) + Belügyminisztérium I/II. Csoportfőnökség. Kézikönyv (összefoglalás) az ügyintézői gépkocsivezetés, a gépkocsi igénybevétel, és a forgalmazás fontosabb szabályairól. (Szolgálati használatra!) Bp., 1974, BM, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés.
Hadtudomány-szervezési és módszertani közlemények. Módszertani utmutató a marxista-leninsta hadtudomány alapvető elméleti és gyakorlati kérdéseiről. Szerk.: Dr. Németh Tibor ezds. Számozott, 93. számú példány. A Magyar Néphadsereg tábornokai és tisztjei számára. [Bp.], 1984, MNVK Tudományos Osztálya, 152 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi. Mellékletben angol és német nyelvű képleírással. Gazdag képanyaggal, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval.