Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 38

John Pimlott: Die Luftwaffe. Die Geschichte der deutschen Luftwaffe im Zweiten Weltkrieg. Klagenfurt, 1998, Kaiser. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19642.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Frans S. A. Beekman: Sturmangriff aus der Luft. Die erste Fallschirm- und Luftlandeoperation der Kriegsgeschichte in die Festung Holland. 1990, Kurt Vowinckel Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19643.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Georg Brütting: Das Waren die Deutschen Stuka-Asse 1939-1945. Stuttgart, 1984, Motorbuch. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19644.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Herczegh Géza: A veszprémi honvédek hadtörténete. A m. kir. veszprémi 31. honvéd gyalogezred, a 31. 46. és a 79. honvéd menet zászlóaljak, valamint a 31/1. népfölkelő zászlóalj története Cegléd, 1936. Sárik Gyula. 448p. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Sérült, szétesett egészvászon kötésben, néhány lap szélén folttal. Nagyon ritka!
19645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1942 Pesti Hírlap évkönyve. Az uj világháború története. Bp., Pesti Hírlap. Kiadói papírkötés. 159p.
19646.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

2 militária könyv: A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19647.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Farkas Emőd: Csataképek 1914/5. Kis történetek a nagy háborúból. Gyűjtötte és írta: - - . Hetedik füzet. Bp., 1915, Wodianer F. és Fiai, 32 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, kissé sérült lapszélekkel, a lapok többsége kijár.
19648.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Kiadta az Országos Hadsegélyező Bizottság Budapest, 1915. március. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság (Budapesti Hírlap-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés,
19649.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A rendőrség szolgálati szabályzata. (Belső használatra!) Bp., 1977, Belügyminisztérium, 133+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés. Sorszámozott. (24772. sz.) + Belügyminisztérium I/II. Csoportfőnökség. Kézikönyv (összefoglalás) az ügyintézői gépkocsivezetés, a gépkocsi igénybevétel, és a forgalmazás fontosabb szabályairól. (Szolgálati használatra!) Bp., 1974, BM, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19650.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollós Ervin: Rendőrség, csendőrség VKF 2. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19651.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19652.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi. Mellékletben angol és német nyelvű képleírással. Gazdag képanyaggal, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval.
19653.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft