A rendőrség szolgálati szabályzata. (Belső használatra!) Bp., 1977, Belügyminisztérium, 133+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés. Sorszámozott. (24772. sz.) + Belügyminisztérium I/II. Csoportfőnökség. Kézikönyv (összefoglalás) az ügyintézői gépkocsivezetés, a gépkocsi igénybevétel, és a forgalmazás fontosabb szabályairól. (Szolgálati használatra!) Bp., 1974, BM, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés.