Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm
1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm
cca 1900-1910 A Magyar Korona országainak hegy- és vízrajzi kézi térképe, 1 : 2.400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, javított, 33x47,5 cm
cca 1930 Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlasz. Kiadja: M. Kir. Állami Térképészet. Bp., Kókai Lajos, 32 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, néhány bejegyézsel.
Bartholomew Historic Series, Cathedrals and Abbeys, Map of the British Isles / Katedrálisok és apátságok a Brit-szigeteken, nagyméretű térkép/ismertető, angol nyelvű, 100x75 cm
cca 1920-1930 G. Freytags Karte der Tschecho-Slowakischen Republik / A Csehszlovák Köztársaság térképe, 1 : 1.500.000, rajta katonai jelölésekkel, kissé sérült, a térképtől különvált borítóval, 33,5x66 cm
1910 Belső-Ázsia térképe. Tervezte és rajzolta Prinz Gyula. 1 : 2.500.000. 35,5x40 cm. In: Földrajzi Közlemények XXXVIII. köt. Szerk.: Cholnoky Jenő. Bp., 1910, Magyar Földrajzi Társaság, XII+(4) p.+ 1 t. Szétváló fűzéssel, a térképen kisebb szakadással.
1968 Kiev (Kyiv) - Illustrated Scheme / Kijev térképe, a hátoldalon a nevezetességek jegyzékével, többnyelvű, kisebb lapszéli szakadással, 60,5x89,5 cm