Térképek

Tételek száma: 117

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm
17289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900-1910 A Magyar Korona országainak hegy- és vízrajzi kézi térképe, 1 : 2.400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, javított, 33x47,5 cm
17291.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1920 felsőőri Zarka-család birtokainak térképei, 2 db. [Egy helyen: Kecel felé...] Feltehetőleg: Soltvadkert. kb 70x60 cm
17292.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1930 Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlasz. Kiadja: M. Kir. Állami Térképészet. Bp., Kókai Lajos, 32 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, néhány bejegyézsel.
17293.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1967 Magyarország Nemzeti Atlasza. Szerk.: Radó Sándor. Bp., Kartográfia,112 p. + 1 (Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe, 1:500,000, 68x108 cm) t. Kiadói nyl-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, sérült kiadói kartontokban.
17294.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bartholomew Historic Series, Cathedrals and Abbeys, Map of the British Isles / Katedrálisok és apátságok a Brit-szigeteken, nagyméretű térkép/ismertető, angol nyelvű, 100x75 cm
17295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1920-1930 G. Freytags Karte der Tschecho-Slowakischen Republik / A Csehszlovák Köztársaság térképe, 1 : 1.500.000, rajta katonai jelölésekkel, kissé sérült, a térképtől különvált borítóval, 33,5x66 cm
17296.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1926 Békéscsaba és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kis lapszéli sérülésekkel, 61,5x45 cm
17297.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1910 Belső-Ázsia térképe. Tervezte és rajzolta Prinz Gyula. 1 : 2.500.000. 35,5x40 cm. In: Földrajzi Közlemények XXXVIII. köt. Szerk.: Cholnoky Jenő. Bp., 1910, Magyar Földrajzi Társaság, XII+(4) p.+ 1 t. Szétváló fűzéssel, a térképen kisebb szakadással.
17298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1897 Moson vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 23,5x30 cm + cca 1900-1910 Győr vármegye térképe, kissé sérült, foltos, 35x25,5 cm
17299.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1968 Kiev (Kyiv) - Illustrated Scheme / Kijev térképe, a hátoldalon a nevezetességek jegyzékével, többnyelvű, kisebb lapszéli szakadással, 60,5x89,5 cm
17300.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft