cca 1900 Négyrészes térkép: Svájc, Nagy-Magyarország, Dél-Európa és Nyugat-Ázsia a keresztes háborúk korában, rajz.: Homolka József, Bp., Franklin-Társulat, kissé sérült, foltos, 31x47 cm
cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, hajtott, sérült, 81x108 p./ cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, damaged, 81x108 p.
cca 1970 Miskolc, Diósgyőr vár és könyéke, Tapolca, Bükk-fennsík és környéke kézzel rajzolt térképei, feltehetően régészeti vagy topográfiai. Ceruza, hártyapapír, össz. 6 db, öt papírra kasírozva. 17,5x21 és 33,5×21 cm közötti méretekben.
A Magyar Szent Korona országainak fontosabb települései és közigazgatása az 1910-es években. Modern térkép, hátoldalán a történelmi Magyarország címereivel, 22,5x29,5 cm
cca 1900-1930 Győr térképe, rajzolta és metszette: Holik József, a Révai-Lexikon melléklete, paszpartuban, kissé sérült, hullámos, 15,5x23 cm + 3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Balaton és környéke, Zágráb, Szabadka, kis lapszéli sérülésekkel, 15x23,5 cm