Térképek

Tételek száma: 117

4 db Olaszország, Velence idegenforgalmi prospektus és térkép, változó méretben és állapotban
17313.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17314.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17315.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17316.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

,,Északi térképvázlatok", 10 db kézzel rajzolt térkép (Németország, Dánia, Svédország, stb.), 31x43 cm méretben
17317.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, hajtott, sérült, 81x108 p./ cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, damaged, 81x108 p.
17318.

cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, hajtott, sérült, 81x108 p./
cca 1914-1918 Ravenstein Kriegskarte Nr. 45.: Tirol und Oberitalien,1:250.000, Frankfurt a. Main, Ravenstein, damaged, 81x108 p.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1970 Miskolc, Diósgyőr vár és könyéke, Tapolca, Bükk-fennsík és környéke kézzel rajzolt térképei, feltehetően régészeti vagy topográfiai. Ceruza, hártyapapír, össz. 6 db, öt papírra kasírozva. 17,5x21 és 33,5×21 cm közötti méretekben.
17319.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

A Magyar Szent Korona országainak fontosabb települései és közigazgatása az 1910-es években. Modern térkép, hátoldalán a történelmi Magyarország címereivel, 22,5x29,5 cm
17320.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1915 Miskolc és környékének térképe, 1 : 200.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb lapszéli sérülésekkel, 64,5x46 cm
17321.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1920-1930 Belgrád és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm
17322.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

3 db lengyel térkép: Varsó (Warszawa), Krakkó (Kraków), Mazuri-tóhátság (Wielkie Jeziora Mazurskie)
17323.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900-1930 Győr térképe, rajzolta és metszette: Holik József, a Révai-Lexikon melléklete, paszpartuban, kissé sérült, hullámos, 15,5x23 cm + 3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Balaton és környéke, Zágráb, Szabadka, kis lapszéli sérülésekkel, 15x23,5 cm
17324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft