ca 1870 [Bécs kétoldalas térképe]. Oertliche Entwicklung Stadt Wien von Mittelarter zur Gegenwart. Litográfia, 52x48 cm Üvegezett dekoratív keretben 66x61 cm
1870 [Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe]. Monarchie Osterreich-Ungern. Dietrich Reimer. Berlin. Litográfia, 55x43 cm Üvegezett dekoratív keretben 69x56 cm
cca 1940-1967 3 db vasúti térkép (közte két kétoldalas): A M. Kir. Államvasutak hálózatának átnézeti térképe; A MÁV hálózatának átnézeti térképe / A MÁVAUT autóbusz-vonalainak átnézeti térképe; Magyarország vasúti térképe / Külföldi összeköttetések hálózata. Változó állapotban, 16,5x30,5 cm és 40,5x63,5 cm között.
1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, kisebb szakadásokkal, a bal felső sarokban a címert leragasztották, 115x75 cm