Térképek

Tételek száma: 117

cca 1900 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 1:548.000,Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, 29x23 cm
17265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Bolygópályák, és az Északi ég állócsillagai, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 24x30 cm
17266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Elő- és Hátsó- India térképei, 2 db, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 29,5x23,5 cm és 23,5x30 cm.
17267.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Ázsia politikai térképe, Belső-Ázsia térképe, Japán térképe, 3 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 23x29 cm és 24x30 cm közötti méretben
17268.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900 Észak- és Dél-Amerika politikai térképe, Észak-Amerika hegy- és vízrajzi térképe, az Amerikai államok történeti fejlődésének térképe, 4 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner,24x30 cm
17269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 Afrika hegy- és vízrajzi, Afrika politikai, és Afrika felfedező utazásainak térképe, 3 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner,24x30 cm
17270.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900 Pannonia provincia és Aquincum térképei, 2 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas, 24x15 cm, 24x30 cm + Aquincum romjai,Pallas Nagy Lexikona illusztráció, Bp., Pallas, 24x30 cm
17271.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900 Győr és Pécs városok térképei, 2 db várostérkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 15x24 cm
17272.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Budapest és Losonc környékének térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kis sérülésekkel, 57x39 cm
17273.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm
17274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyarország kistérképei. Az 1944. évi Földrajzi zsebkönyv melléklete. [Budapest], 1944. Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet (ny.) 16 p. Haránt alakú kötet. Egyetlen kiadás. Bőséges lapszéli jegyzetapparátussal ellátott színes térképeink döntően két időszakra koncentrálnak, a magyarság megtelepedésére, illetve az 1938-1941. évi országbővülések utáni időszakra. A teljes Kárpát-medencét ábrázoló természetföldrajzi, tájnévi, meteorológiai térképek után az ország aktuális területét részletező néprajzi, vallási, közigazgatási, vasúti és közúti és idegenforgalmi térképek. A leveleken és a borítókon függőleges irányú hajtásnyom, illetve apró, halvány foltosság. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
17275.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17276.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft