cca 1900 Ázsia politikai térképe, Belső-Ázsia térképe, Japán térképe, 3 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 23x29 cm és 24x30 cm közötti méretben
cca 1900 Észak- és Dél-Amerika politikai térképe, Észak-Amerika hegy- és vízrajzi térképe, az Amerikai államok történeti fejlődésének térképe, 4 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner,24x30 cm
cca 1900 Pannonia provincia és Aquincum térképei, 2 db térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas, 24x15 cm, 24x30 cm + Aquincum romjai,Pallas Nagy Lexikona illusztráció, Bp., Pallas, 24x30 cm
Magyarország kistérképei. Az 1944. évi Földrajzi zsebkönyv melléklete. [Budapest], 1944. Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet (ny.) 16 p. Haránt alakú kötet. Egyetlen kiadás. Bőséges lapszéli jegyzetapparátussal ellátott színes térképeink döntően két időszakra koncentrálnak, a magyarság megtelepedésére, illetve az 1938-1941. évi országbővülések utáni időszakra. A teljes Kárpát-medencét ábrázoló természetföldrajzi, tájnévi, meteorológiai térképek után az ország aktuális területét részletező néprajzi, vallási, közigazgatási, vasúti és közúti és idegenforgalmi térképek. A leveleken és a borítókon függőleges irányú hajtásnyom, illetve apró, halvány foltosság. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.