Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

20732.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Chris Smith A gyűrűk ura. Fegyverek és hadviselés középföldén. 2003, Szukits, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20733.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Késmárki László: 72 isteni név. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 334 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20734.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Késmárki László: 72 angyal. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 270 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20735.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Dan Simmons: Terror. Ford.: Farkas Veronika. Bp., 2018, Agave. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20736.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Vörösmarty [Mihály] emlékkönyve. A költő születésének százados évfordulója alkalmából kiadta a székesfejérvári Vörösmarty-Kör. Székesfejérvárott, 1900., Vörösmarty-Kör,(Számmer Imre-ny.), CXXI+382+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben, márványozott lapélekkel, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal.
20737.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Joyce, James: Ulysses. Ford.: Gáspár Endre. I-II. köt. Bp., 1947, Nova, 2 sztl. lev.+ III+(1)+310 p.; 2 sztl. lev.+ 294+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. Számozott (290./1000) példány.
20738.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, 1140p. aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. kissé hullámos lapokkal.
20739.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20740.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

20741.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

20742.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1903-1913 A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam XXXVI-XLVII. kötetek (12 db). Bp., 1903-1913, Franklin-Társulat. Egységes egészvászon-kötésben, többségében jó állapotban.
20743.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft