Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3352568
20732
490
28000
Révai Nagy Lexikona 1-21. köt. Bp., én.-1935., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, art-deco kötés, kopott borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel, a 21. kötet kötése belül sérült. 3352606
20733
490
Chris Smith A gyűrűk ura. Fegyverek és hadviselés középföldén. 2003, Szukits, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3350259
20734
490
7500
Késmárki László: 72 isteni név. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 334 p. Kiadói kartonált papírkötés. 3350252
20735
490
7500
Késmárki László: 72 angyal. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó, 270 p. Kiadói kartonált papírkötés. 3361556
20736
490
Dan Simmons: Terror. Ford.: Farkas Veronika. Bp., 2018, Agave. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3350290
20737
490
Vörösmarty [Mihály] emlékkönyve. A költő születésének százados évfordulója alkalmából kiadta a székesfejérvári Vörösmarty-Kör. Székesfejérvárott, 1900., Vörösmarty-Kör,(Számmer Imre-ny.), CXXI+382+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben, márványozott lapélekkel, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal. 3362233
20738
490
Joyce, James: Ulysses. Ford.: Gáspár Endre. I-II. köt. Bp., 1947, Nova, 2 sztl. lev.+ III+(1)+310 p.; 2 sztl. lev.+ 294+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. Számozott (290./1000) példány. 3363993
20739
490
William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, 1140p. aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. kissé hullámos lapokkal. 3325140
20740
490
4800
Bayer József: A magyar drámairodalom története. A legrégibb nyomokon 1867-ig. I. kötet. Bp.,1897., MTA, XV+541 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. 3351338
20741
490
4800
Arisztophanész vígjátékai. Fordította: Arany János. 1968, Magyar Helikon. 1379. számozott példány. Ajándékozási sorokkal. Egészbőr kötés, jó állapotban. 3278771
20742
490
Füzi László: "Sebed a világ..." Írások a huszadik századról. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2019, Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3352667
20743
490
1903-1913 A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam XXXVI-XLVII. kötetek (12 db). Bp., 1903-1913, Franklin-Társulat. Egységes egészvászon-kötésben, többségében jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft