Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3320506
22100
485
Jewellery and precious metal items
Filigrán ezüst (Ag) mandzsetta, medál + 2 db sérült lánc. össz 20,5 g 3320497
22101
485
Antik ezüst (Ag) bross, gyöngyökkel és drágakövekkel 4 cm 11 g 3289844
22102
485
Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány) 3302992
22103
485
Ezüst (Ag) kagyló motívumos cukorcsipesz, jelzett, 19,9g 3022980
22104
485
1982 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés, jelzett, h: 17 cm, nettó: 53, g Aranyozott, kopott 3022969
22105
485
1980 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan 3269143
22106
485
15000
Ezüst(Ag) angol koronás tálka, jelzett, d: 9 cm, nettó: 45,6 g 3245556
22107
485
15000
Ezüst (Ag) és tenyésztett gyöngy fülbevaló és medál. d: 7 mm-ig 3022985
22108
485
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan 3290557
22109
485
15000
Rózsakvarc medál 14K arany (Au) szerelékkel jelzett 2,5 cm 2764269
22110
485
24000
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g 2949417
22111
485
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, sérült, h: 9 cm, nettó: 9,5 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft