Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3302993
22112
485
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) levél alakú hamuzó, h: 9 cm, jelzett, 19g 2840734
22113
485
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g 3249185
22115
485
Ezüst(Ag) barna gyöngyös medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g 3019565
22116
485
4800
Antik ezüst kiskanál Pécs, cca 1840, 13 latos finomságjellel, TI mesterjeggyel, sérült 22 g 3097886
22117
485
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g 3302942
22118
485
15000
Ezüst (Ag) mintás karkötő, h: 19 cm, jelzett, 34,6g 3302660
22119
485
3302890
22120
485
19000
Ezüst (Ag) ívelt glídes nyakék, jelzett, h: 42 cm, 44,5g 3302917
22121
485
19000
Aranyozott ezüst (Ag) lapos pancer nyaklánc + karkötő, jelzett, 45g 3302972
22122
485
Ezüst (Ag) azték mintás kanál vitrintárgy, jelzett, 6,9g 3316396
22123
485
80000
14K arany (Au) fülbevaló, jelzett 4,95 g 3208855
22124
485
14000
1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft