https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 141

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) karkötő, borostyán berakásokkal, jelzett, bruttó 19,1g
1
22125.

Ezüst (Ag) karkötő, borostyán berakásokkal, jelzett, bruttó 19,1g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
21
 
Ezüst (Ag) gyümölcsmintás ékszeres tálka, jelzett, 9,5x6,5 cm, 28,3g
1
22126.

Ezüst (Ag) gyümölcsmintás ékszeres tálka, jelzett, 9,5x6,5 cm, 28,3g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) kígyóláncos nyaklánc, szívlaakú kristály medállal, jelzett, bruttó 16,8g
1
22127.

Ezüst (Ag) kígyóláncos nyaklánc, szívlaakú kristály medállal, jelzett, bruttó 16,8g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
15
 
1980 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással
1
22128.

1980 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1981 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan
1
22129.

1981 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) fogvájótartó, jelzett, h: 8,5 cm, 45,2g
1
22130.

Ezüst (Ag) fogvájótartó, jelzett, h: 8,5 cm, 45,2g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
EUR
,
53,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g
1
22131.

Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 darabos ezüst (Ag) nyelű kés szett, jelzett, h: 18 cm
1
22132.

6 darabos ezüst (Ag) nyelű kés szett, jelzett, h: 18 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g
1
22133.

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g
1
22134.

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g
1
22135.

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
1
22136.

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz