Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3315644
22125
485
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karkötő, borostyán berakásokkal, jelzett, bruttó 19,1g 3317008
22126
485
14000
Ezüst (Ag) gyümölcsmintás ékszeres tálka, jelzett, 9,5x6,5 cm, 28,3g 3317522
22127
485
Ezüst (Ag) kígyóláncos nyaklánc, szívlaakú kristály medállal, jelzett, bruttó 16,8g 3208861
22128
485
14000
1980 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással 3061082
22129
485
15000
1981 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan 3302987
22130
485
17000
Ezüst (Ag) fogvájótartó, jelzett, h: 8,5 cm, 45,2g 3269155
22131
485
Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g 3318055
22132
485
6 darabos ezüst (Ag) nyelű kés szett, jelzett, h: 18 cm 2959911
22133
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g 2959931
22134
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g 2959916
22135
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g 2959923
22136
485
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft