Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 141

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, gránát kövekkel, jelzett, bruttó 2,3 g
22087.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, bruttó 3,1g
22088.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő, obszidián berakással, jelzett, bruttó 20,2g
22089.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17

Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 1,7 g
22091.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 12,3 g
22092.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,1 g
22093.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 18,2 g
22094.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,7 g
22095.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel és korallal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,2 g
22096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

4 db ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek 10,2 g
22097.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag) okládos mini ikon jelzett, fa alapon 5,5x7 cm
22098.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30

Pohárjelölő készlet, 12 darabos, ezüst (Ag) jelzett. 1,6 cm Díszdobozban
22099.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft